Na rozdiel od rád lekárov, žena s RAKOVINOU porodila dieťa. Výsledok všetkých šokoval

Príbeh Melissy a Davida začal bežným stretnutím v reštaurácii, kde 31-ročná žena pracovala ako servírka. Bola to láska na prvý pohľad a netrvalo dlho, kým sa dali dokopy. O pár mesiacov neskôr ich im však život priniesol dve správy: dobrú aj zlú.

Na začiatok za zistilo, že Melissa je tehotná. Ani jeden z nich nečakal, že ich vzťah naberie takýto rýchly vývoj udalostí, no vzali to ako znamenia zhora, že sú si súdení. V 14. týždni sa ukázalo, že čakajú dievčatko.

Krátko potom začala žena krvácať a odviezli ju do nemocnice. Lekár jej nakoniec musel urobiť biopsiu a zistil, že má rakovinu krčka maternice. Aj z tohto dôvodu jej odporučil, aby ukončila tehotenstvo.

Melissa túto možnosť okamžite vylúčila. „Aj keby mi oznámili, že to neprežijem, nedokázala by som ublížiť svojmu dieťaťu,“ povedala. Lekári teda začali bojovať o dva životy.

Aby sa im to podarilo, musela podstúpiť niekoľkokrát chemoterapiu a po narodení dievčatka jej nádor vyoperovali pri cisárskom reze.

Našťastie, dievčatko s menom Olívia sa narodila úplne zdravá. Novopečený otecko napísal na svoj Facebookový profil: „Prišla na svet zo svojej mamičky, aby sa stretla s ockom. Hoci operácia prebiehala dlhšie, bola bez komplikácii.“

David obdivuje svoju ženu a je vďačný, že osud to tak zariadil. Melissa sa ešte musí s chorobou popasovať, ale lekári majú v tomto prípade pozitívne prognózy. Okrem toho, má pri sebe ďalšiu posilu, ktorá jej pomáha tento boj vyhrať.

Rodinka si zažila obrovské množstvo prevratov v takom krátkom čase. My veríme, že ich v živote čakajú už len príjemné a šťastné chvíle, pretože si to zaslúžia!

 

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Príbeh Melissy a Davida začal bežným stretnutím v reštaurácii, kde 31-ročná žena pracovala ako servírka. Bola..." />