Nie každá žena by mala byť aj matkou a tento príbeh je toho dôkazom! Príbeh z Poľska otriasol celou krajinou

Každá matka by pre svoje dieťa urobila čokoľvek … Bohužiaľ sa potvrdzuje, že sa jedná iba o frázu. Na svete sa rodičia každý deň dopúšťajú priamo beštiálnych činov.

Šokujúci prípad otriasol okresom Drawsko (okres v poľskom Západopomoranskom vojvodstve), kde Katarzyna W., matka 2 chlapcov, a jej partner Marek K. týrali deti neskutočne krutým spôsobom. 6-ročný Marcel skončil v nemocnici potom, čo jeho matka zavolala sanitku a tvrdila, že ho zmlátili iné deti … Keď ho lekári vyšetrili, bolo im jasné, že žena klame. Marcel mal početné podliatiny po celom tele a tiež staršie rany. Prekonal niekoľko zlomenín a lekári tiež odhalili, že bol obeťou znásilnenia … Jeho mladší brat sa tiež nevyhol krutému zaobchádzaniu … Prípadom sa začala zaoberať polícia a odhalila ďalšie desivé skutočnosti.

SOURCE: TVN24

Matka 2 chlapčekov, ktorá opustila biologického otca kvôli týraniu, sa sama stala ich najväčším katom. S novým partnerom trestali deti neskutočne krutým spôsobom – fyzicky, polievali ich vriacou vodou a znásilňovali … Šokujúce je tiež to, že susedia tušili, čo sa v patologickej rodine deje, ale nikto nezareagoval! Nikto neurobil nič pre to, aby deťom pomoholi

 

Neignorujte násilie! Občas dieťa môžu zachrániť aj susedia.

Za niečo také si zaslúži doživotie, nemyslíte? Súhlasíte? Zdieľajte!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Každá matka by pre svoje dieťa urobila čokoľvek … Bohužiaľ sa potvrdzuje, že sa jedná iba..." />