Po siedmich rokoch manželstva som sa rozhodla rozviesť … Toto sú chyby, ktorých som sa dopustila

Mnohí psychológovia tvrdia, že prvá a najvážnejšia kríza v rodinných vzťahoch prichádza po troch rokoch manželstva, ale to nie je úplne pravda. Párom sa v tomto období rodia deti, preto sa mladí ľudia snažia zjednotiť, aby vyriešili viacero problémov: bývanie, výchovu budúcej generácie či dostatočné množstvo finančných prostriedkov.

как сохранить брак советы

Do siedmich rokov každá rodina vstúpi do nového kola monotónnosti a rutiny. Jedná sa o veľký komplexný mechanizmus s vlastnými potrebami a konfliktami záujmov. Bohužiaľ, nie všetky páry sú schopné vybudovať si správny vzťah na prekonanie tejto krízy.

как сохранить брак советы

Hrdinka nášho článku tiež nemohla nájsť spoločný jazyk so svojím manželom, nakoniec to všetko skončilo rozvodom a ľutovaním zo strany ženy. Toto odporúča všetkým dámam, ktoré prekročili sedem rokov života v manželstve … Mimochodom, niektoré odporúčania sú dôležité aj pre mužov.

AKO SI ZACHRÁNIŤ RODINU

  1. Pokúste sa v ňom vidieť len to najlepšie

Mnohé ženy sú príliš zamerané na maličkosti, ktoré ich na manželovi dráždia. Snažte sa teda každý deň sústrediť na najlepšie vlastnosti vašej polovičky.

как сохранить брак советы

  1. Sex – najlepší liek

Skutočný balzam proti mnohým ranám, ktoré sú spôsobené v manželstve. Ak máte pocit, že sa vám partner vzďaľuje, je čas pokúsiť sa zblížiť intímnejším spôsobom.

как сохранить брак советы

  1. Poproste o rady skúsenejšie ženy

Často sa veľa žien radšej podelí o svoje rodinné problémy so svojimi vrstovníčkami. To ale nie je dobrý nápad. Lepšie je požiadať o radu staršie ženy, pretože len na základe ich prežitých rokov môžu zvážiť správne riešenie vášho problému.

как сохранить брак советы

  1. Častejšie mu pripomínajte, že je odvážny, múdry a silný

Muži majú tendenciu zabúdať na svoje cnosti a kto iní, ako ženy, by ich mali inšpirovať k novým úspechom.

как сохранить брак советы

  1. Neobracajte sa na rady v diskusných fórach

Títo ľudia vás nepoznajú a nemôže vidieť celý obraz vašej životnej situácie. Dokážu vám odporučiť rôzne nezmysly, ktoré vaše manželstvo vedia totálne zničiť.

как сохранить брак советы

  1. Zdieľajte s ním svoje pocity

Mnoho žien v sebe akumuluje obrovské množstvo obáv a pocitov, ktoré sa nakoniec tak či tak dostanú na povrch, bohužiaľ často neprospech mužov. Je lepšie, ak ich okamžite zdieľate s vašou polovičkou a určite vám bude vďačný za vašu úprimnosť a priamočiarosť.

как сохранить брак советы

  1. Nikdy ho nekritizujte pred ostatnými

Mali by ste si zapamätať, že muž by mal mať za sebou vždy svoju oporu. Ak sa vám jeho správanie nepáči, vydiskutujte si to s ním medzi štyrmi očami, nie pred publikom.

как сохранить брак советы

  1. Dotýkajte sa ho častejšie

Hovorí sa, že bežné objatie je maličkosťou, no napriek tomu by ste nemali podceňovať silu dotyku. Tak ako ženy, aj oni sú radi, keď môžu cítiť blízkosť milovaného človeka a preto priamy kontakt s nimi by ste určite mali zaradiť do každodenných činností.

как сохранить брак советы

  1. Nechajte ho milovať vás tak, ako je zvyknutý

Najčastejšie sa ženská predstava o láske medzi dvoma ľuďmi trochu líši od tej mužskej. Preto nečakajte od neho ideálne prejavy pocitov o ktorých snívate už dlhé roky. Ak sa neustále zaoberáte analýzou a porovnávaním, môžete prísť o mnoho príjemných okamihov manželského života.

как сохранить брак советы

  1. Pozrite sa na vaše spoločné záujmy

Nie je to len o intímnych chvíľach. Spoločné koníčky, ciele a sny do budúcna dokážu rodinu zjednotiť. Preto je dobré, ak sa vo vzťahu vyvíjate obaja a nové zážitky, ktoré vás dokážu ešte viac stmeliť, môžete prežívať bok po boku.

 

Nezabudnite zdieľať tieto odporúčania aj s vašimi priateľmi, možno to pomôže zachrániť niečiu rodinu.

 

как сохранить брак советы

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Mnohí psychológovia tvrdia, že prvá a najvážnejšia kríza v rodinných vzťahoch prichádza po troch rokoch manželstva,..." />