Rodina tohto dievčaťa ju vydala do pazúrov netvora … Doslova! Jej fotka obletela celý internet. Čo sa ukrýva za ikonickou fotkou?

Príbeh Aisha Mohammadzaiové, mladej ženy z Afganistanu, je ako z hororového filmu. Našťastie je teraz už v bezpečí a má milovanú rodinu. Jej život ale visel na vlásku a ona o neho musela tvrdo zabojovať.

Narodila sa v Afganistane, v ktorom to pre ženy nie je žiadny raj. Keď bola ešte bábätko, zomrela jej mama. Keď mala ešte len 12 rokov, začal sa jej smutný príbeh… Otec ju predal vojakovi, aby zaplatil všetky dlhy. Pre mladú dievčinu sa začalo obdobie psychického aj fyzického týrania a sexuálneho zneužívania – nielen zo strany manžela, ale aj celej jeho rodiny. Aisha v tomto pekle vydržala neuveriteľné 4 roky a pokúsila sa utiecť. Vedela, že tým riskuje život … Bohužiaľ ju chytili a vo väzení strávila 5 mesiacov – taký je trest za útek. Nakoniec ju poslali späť k manželovi … Výsledok jej návratu vidíte na titulke amerického časopisu:

SOURCE: LIFE EXAMPLES

Starší manžel bol rozzúrený kvôli jej neposlušnosti a priviazal ju k stromu. S pomocou kamarátov jej odrezal nos a uši … Všetkým v okolí bolo jasné, že tento trest si predsa zaslúžila, pretože od muža utiekla …

Keď sa prebrala z bezvedomia, doplazila sa k najbližšiemu domu. Našťastie sa nad ňou neznáma žena zľutovala a potajomky ju priviedla k skupine utečencov, ktorí mierili do Ameriky. To dievčaťu zmenilo celý život!

SOURCE: LIFE EXAMPLES

Jej príbeh dojal celé Spojené štáty a dievča sa objavila na titulkoch časopisov a našli sa lekári, ktorí jej chceli operovať tvár zadarmo. Trvalo to celých 10 mesiacov …

Aisha našla aj novú rodinu, ktorá robí všetko preto, aby Aisha zabudla na desivú minulosť … Na nasledujúcej strane sa dozviete o tejto statočnej dievčine viac!

Aisha vedela, čo všetko riskuje útekom od muža – tyrana, ale uznáva, že to stálo za to riziko. Veľa toho musela obetovať, aby sa dostala tam, kde je dnes. Týmto jej príbeh ale nekončí!

Chce pomáhať ďalším ženám, ktoré si na vlastnej koži zažili beštiálne vyčíňania mužov. Je súčasťou mnohých konferencií, rozpráva ľuďom svoj príbeh a dokazuje, že sa dá žiť aj inak.

Dúfame, že sa tejto krásnej a múdrej žene bude dariť! Sme toho názoru, že žiadna žena si nezaslúži týranie – bez ohľadu na to, odkiaľ pochádza, alebo akým spôsobom bola vychovávaná …

SOURCE: LIFE EXAMPLES

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Príbeh Aisha Mohammadzaiové, mladej ženy z Afganistanu, je ako z hororového filmu. Našťastie je teraz už..." />