Táto dievčina sa narodila s obrovským materským znamienkom na tvári. Čo urobila matka, aby ochránila svoje dieťa

Nezáleží na tom, ako vyzeráte, vaša matka vás vždy bude chrániť a milovať celým svojim srdcom. Môže na vás kričať, ale ak bude na vás bude niekto ukazovať prstom, tak bude prvá, ktorá sa postaví na vašu obranu. Koniec koncov, matkino srdce bude vždy biť pre vás…

Dnes sa chceme s vami podeliť o príbeh 6-ročného dievčatka, ktoré sa narodilo s veľkým materským znamienkom na tvári. Ľudia často komentovali túto zvláštnosť, bohužiaľ, zďaleka nie pozitívne. Ale matka dieťaťa našla spôsob, ako z toho vyjsť a zatvorila ústa neprajníkom.

Charlie Krenshou – 6-mesačné dievčatko s materským znamienkom na tvári, ktoré sa nazýva kapilárne alebo jahodové, hemangion.

Matka Charlie, ktorá sa volá Katty, pravidelne vodí dieťa na rôzne medicínske procedúry, ktorých cieľom je zabezpečiť, aby materské znamienko ďalej nerástlo a neprekrylo oko dievčatka.

Keď sa ľudia začnú zaujímať o materské znamienko dieťaťa, Katty vždy hovorí: „Nemusíte hovoriť o materskom znamienku zakaždým, keď vidíte Charlie.“

Matka musí často počúvať nelichotivé komentáre na adresu svojej dcéry. Každý raz hovorí, že vo svojej dcére vidí predovšetkým veselé dievčatko a ostatným odporúča, aby si brali z nej príklad.

Materské znamienko Charlie je úplne neškodné.

Katty začala viesť špeciálny blog, v ktorom rozpráva ľuďom o stave pokožky Charlie. Chce, aby ľudia menej hádzali nechápavé pohľady na dieťa.

Pomocou blogu sa žena snaží zabezpečiť, aby vo svete bolo čo najmenej krutosti. Taktiež pomáha ostatným ľuďom, ktorí čelia podobným problémom.

Takto vyzerá skutočná materinská láska.

Ak vás tento príbeh inšpiroval, tak sa oň podeľte so svojimi priateľmi a známymi s využitím sociálnych sietí. Nech sa čo najviac ľudí dozvie o tomto príbehu.

zdroj:ofigenno.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Nezáleží na tom, ako vyzeráte, vaša matka vás vždy bude chrániť a milovať celým svojim srdcom. Môže..." />