Toto je 6 dôvod, prečo mnohé ženy odmietajú nosiť podprsenku

Ženy na celom svete kričia „Hurá!“ a vyhadzujú svoje podprsenky do vzduchu. Čoraz viac z nich vychádza do ulíc s poprsím, ktoré možno vidieť v plnej kráse skrývajúc sa pod priehľadnou blúzkou či obtiahnutým tričkom.

Túžba po pohodlí, feministická propaganda alebo nadmerná otvorenosť? Rozhodli sme sa zistiť, kde tento trend vznikol.

Svetoví giganti v produkcii sexy spodnej bielizne cítia frustrovanosť z klesajúcich ziskov. Dôvodom nie sú len bežné ženy, ale aj svetové hviezdy, ktorým sa táto novinka zapáčila. Tu je 6 dôvodov, čo za tým v skutočnosti je.

  1. Prirodzene, takýto trend pochádza od feministiek. Snažia sa dokázať celému svetu, že telo ženy bolo vytvorené nie pre potešenie mužov a že aj mužskí predstavitelia môžu chodiť po ulici s odhaleným hrudníkom. Ženské bradavky sú podľa ich názoru rovnakou súčasťou tela ako ruka alebo nos.

ходить без нижнего белья

  1. Samozrejme, známe ženy sa tomu nevyhýbajú a napríklad aj populárna Kendal Jenner dokazuje, že chodiť bez podprsenky je úplne normálne. Keďže má na svete množstvo fanúšičiek, určite s nájdu také, ktoré ju začnú napodobňovať.

прозрачные лифчики

  1. Módny priemysel však nezaháľa a začal vyrábať priehľadné spodné prádlo. Dobrá reklama tento trend podporuje a na uliciach sa čoraz častejšie objavujú ženy s priehľadnou čipkovanou podprsenkou, ktorá im vykuká spod oblečenia.

прозрачные лифчики

  1. Výrobcovia sú v šoku. Ľahké podprsenky sú lacnejšie než tie vystužené. Ak chcú byť ziskoví, spoločnosti musia vytvoriť takúto transparentnú spodnú bielizeň. Nakoniec, výber podprsenky s vystuženými košíkmi nie je teraz úplne IN.

прозрачные лифчики

  1. Keďže je plastická chirurgia opäť v móde, ženy ukazujúce svoje bujaré vnady už nepotrebujú podprsenky s push-up efektom.

отказ от лифчика

  1. A niektoré dievčatá, medzi ktorými sú aj celebrity, využívajú tento trend na to, aby zvádzali mužov a rozbúšili srdcia svojim fanúšikom. Jedná sa o nekončiaci začarovaný kruh.

отказ от лифчика

Bez ohľadu na módu, by mali pochopiť, že sa na nich pozerajú aj deti a ani pre rodičov nie je príjemné hľadieť na prsia vlastnej dcéry. Najhoršie však je, že sa môžu stať obeťou niekoho zvráteného, čo ich poznačí do konca života.

Čo si myslíte o tomto novom trende? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch!

zdroj:takprosto.cc