Viete ako vyzerá kľúč k ženskému šťastiu? Potom neignorujte toto múdre posolstvo

Už od nepamäti používajú ženy svoje kúzlo na to, aby boli v živote úspešné a žiadané. Avšak, moderné feministky sa snažia takéto vnímanie určitým spôsobom zmeniť. Naozaj potrebuje mať žena po svojom boku muža? Podľa sociologického výskumu je väčšina žien presvedčená, že nemajú rovnaké práva ako muži, no nie všetky veria tomu, že ich aj naozaj potrebujú.

Rozhodli sme sa zistiť, ako vyzerá kľúč k ženskému šťastiu a akú úlohu zohráva muž v tejto zápletke.

Šťastie – subjektívny pojem, ktorý zahŕňa množstvo vecí: zdravie detí, šťastie milovaného človeka, sex, peniaze, sebarealizácia, komunikácia s priateľmi, oblečenie, cestovanie…no experti v oblasti šťastia žien jednohlasne tvrdia, že kompromis neexistuje.

счастливая женщина

Buď vzťah alebo kariéra. Len si predstavte ženu: sama si kúpi šaty, daruje si byt, zaplatí šeky a odletí na dovolenku k moru. Je to len divadielko, v ktorom sa tvári že nikoho nepotrebuje a presviedča sa o tom, že rodina nie je nič pre ňu? Možno, ale pravdepodobne ani ona sama netuší, dokedy jej takýto životný postoj vydrží.

Najbohatšia žena na svete je Číňanka Wu Yajun, jej príjem predstavujeje 5 miliárd dolárov. Pracuje 18 hodín denne, nikdy nemala rodinu, manžela, deti. A ani nebude. Nemyslím si, že by si to nejaká žena s ňou chcela vymeniť.

счастливая женщина

Byť vo vzťahu je hlavným bodom každej šťastnej ženy. Na druhej strane, môže mať rodinu aj manžela, ale aký je zmysel toho, ak ju nemá kto podporiť? V tom prípade je pre ňu možno lepšie byť sama a zariadiť si život tak, ako jej to vyhovuje.

„Boh stvoril ženu tak, aby bola pod ochranou muža, aby žila s potešením a mohla vytvoriť priestor lásky pre muža, ktorý sa vráti z práce a chce si oddýchnuť. Mala by byť vždy pripravená, „- hovorí jeden expert na ženské šťastie. Samostatná žena chce najprv robiť všetko sama, ale potom začne byť nespokojná s týmto životným štýlom a začne si hľadať silnejšieho partnera než je ona.

счастливая женщина

Nepochybujeme však, že vzťah s mužom je pre ženy pomerne dosť dôležitý. Len so spoľahlivým partnerom sa môžu cítiť pokojne. Ale ako sa v živote niekedy ukáže, vzťahy nemusia trvať večne, a vždy je lepšie mať na konte určitý kariérny rast a progres v rôznych smeroch, aby sme sa aj napriek sklamaniu vedeli posunúť ďalej. Či už samostatne, alebo spolu s niekym. Pre muža tak bude žena omnoho zaujímavejšia a dokonca aj spomínané nežnejšie pohlavie bude mať zo seba lepší pocit.

успешная женщина

Čo si tom myslíte vy? Je muž pre ženu nutnosťou alebo len príťažou?

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Už od nepamäti používajú ženy svoje kúzlo na to, aby boli v živote úspešné a žiadané...." />