Vzácne sprisahanie od Vangy na získavanie peňazí: potrebujete 1 kuracie vajce!

Nie je to tak dávno, čo ma navštívila kamarátka so sladkým koláčom a radostnými správami. Ukázalo sa, že po 5 rokoch poctivej práce z ničoho nič dostala povýšenie. Na mieste kde pracovala bol vzostup na kariérnom rebríčku pomerne dosť zriedkavý a nie každý zamestnanec tam vedel vydržať dlhšie ako 6 mesiacov.

Začali sme piť čaj a tichým hláskom mi povedala: „Možno mi nebudeš veriť, ale moje povýšenie sa neudialo len tak, pre nič za nič. Nedávno som si urobila magický rituál.“ Bola som pomerne dosť prekvapená, pretože takýmto bájkam som vôbec neverila.

заговор на деньги сильный и быстрый

Priateľka už bola unavená z rutinnej práce s malým platom a tak sa rozhodla urobiť niečo nezvyčajné.  Raz večer naša na internete zaklínadlo na peniaze od bulharskej liečiteľky Vangy. Chcela to vyskúšať a tak uskutočnila malý rituál.

Potrebovala na to jedno kuracie vajíčko, tri mince, misku v trojuholníkovom tvare a tri kostolné sviečky. Mince položila znakom dole k trom rohom misky, na mince položila sviečky a do stredu vložila vajíčko.

заговор на деньги сильный и быстрый

Keď je všetko pripravené, kamarátka si prečítala nasledujúce riadky presne 33-krát: „Zniesla biela sliepka na čistinke vajíčko, bolo plné peňazí . Kto vezme to vajce a zje ho, stane sa bohatým a nebude poznať chudobu. Po lúke chodím ja, boží tvor (vaše meno), našla som vajce, zjedla som ho a poďakovala Bohu za jeho dar. Teraz už bohatstvo odo mňa neutečie. Amen.“

заговор на деньги сильный и быстрый

Na konci rituálu položila sviečky na sporák, uvarila vajce natvrdo, rozbila si ho o čelo a povedala: „Rozbíjam vajíčko o seba a beriem si všetky jeho výhody.“

заговор на деньги сильный и быстрый

Ak by to nebola moja blízka priateľka, neverila by som na takého zázraky. Mimochodom, nedávno jej manžel dostal svojmu platu pomerne veľkú prémiu…náhoda? Nemyslím.

заговор на деньги сильный и быстрый

Napriek skutočnosti, že bulharská jasnovidka už nie je s nami, jej poznatky naďalej pomáhajú ľuďom. Vyskúšajte to aj vy!

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Nie je to tak dávno, čo ma navštívila kamarátka so sladkým koláčom a radostnými správami. Ukázalo..." />