62-ročná babička ukázala svetu, že modeling nemá žiadne vekové obmedzenie. Odrovnala aj mladé dievčatá!

Každý si zvykol na skutočnosť, že modelky zažívajú svoje výslnie približne do 24.roku života. Nebudeme však opakovať, že ženy akéhokoľvek veku si zaslúžia uznanie za svoju krásu a osobnosť. Živým dôkazom je aj obyvateľka austrálskeho mesta Sydney – Sarah Jane Adamsová, ktorá o modeling ani len nezakopla do svojich 59 rokov. V súčasnosti má 62 rokov a môže sa pochváliť titulom úspešnej modelky.

сара адамс

Dokonca už dostala pomenovanie štýlovej ikony a rozhodli sa s ňou spolupracovať významné značky. Jej život sledujú nielen mladí ľudia ale aj rovesníci, pre ktorých je inšpirujúcim príkladom. V nasledujúcom článku sa dozviete, ako sa jej to všetko podarilo!

Sarah nikdy nesnívala o tom stať sa modelkou, blogerkou  či inak známou osobnosťou na sociálnych sieťach. Pracovala, a stále pracuje ako návrhárka šperkov. Jedného dňa sa o ňu začalo zaujímať mnoho ľudí vďaka jedinej veci…

сара адамс

Všetci dobre poznáme sociálnu sieť Instagram bez ktorej si už pomaly ani nevieme predstaviť život. Sarah Adamsová chcela ísť s dobou a tak si v roku 2014 založila vlastný účet na Instagrame, vďaka ktorému mohla odprezentovať svoje návrhárske kúsky v podobe šperkov. Uverejnila fotografiu v bemberke od značky Adidas.

пожилая модель

пожилая модель

 

Nikto však nevenoval pozornosť šperkom – všetci videli zaujímavú osobnosť, ktorá skutočne nevyzerá ako typická babička. Po uvidení fotografie zástupcovia značky kontaktovali Sarah a ponúkli jej spoluprácu. Žena si začala uvedomovať, že originálne fotografie a oheň v očiach dokážu čokoľvek.

модель сара адамс

пожилая модель

V súčasnosti ju sleduje viac ako 150 000 užívateľov Instagramu a je zaujímavé, že mnohí obdivujú nielen jej štýl obliekania, ale najmä to, aký má postoj k životu.

модель в возрасте

Každý deň uverejňuje fotografiu so štýlovými a neobvyklými zábermi. Možno budete prekvapení, ale žena tvrdí, že niekedy si dá na seba oblečenie, ktoré nosila naposledy keď mala 19 rokov.

модель в возрасте

„Hoci mam 62 rokov, moja duša je plná mladosti. Žije v nej mladé dievčatko, ktoré nerado ide s prúdom,“ pripúšťa modelka s úsmevom. V jej živote však neexistuje smútok kvôli zašlej mladosti. Má radosť zo života a váži si každý prežitý deň.

Myslíte si, že vek je len číslo alebo by každá žena po dovŕšení dôchodku mala začať štrikovať pletené ponožky a šály? Podeľte sa o tento článok aj s vašimi priateľmi!

foto:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Každý si zvykol na skutočnosť, že modelky zažívajú svoje výslnie približne do 24.roku života. Nebudeme však..." />