Dôvod prečo Kate Middleton nikdy neuvidíte s výraznou manikúrou

Priznám sa, že keď som prvýkrát videla vyvolenú princa Williama, nevyvolalo to vo mne nijaké emócie. Má úplne priemerný vzhľad a ničím sa neodlišuje od dievčat v jej veku.

Až keď som sledovala svadobný obrad som jej napokon venovala väčšiu pozornosť. Kate vyzerala prekrásne a jej široký žiarivý úsmev bolo vidieť už zďaleka.

Vtedy som sa prvýkrát zamyslela nad tým, či si Kate Middleton dokáže podmaniť srdcia Britov, tak ako to kedysi dokázala princezná Diana…

Vyzerá to tak, že Kate sa to podarilo. Každým rokom je čoraz populárnejšia a pre niektorých sa dokonca stala aj príkladom hodným nasledovania.

Po svadbe sa módni kritici okamžite pustili do diskusie o štýle Vojvodkyne z Cambridge. Ale ako napriek všetkým neprajníkom, jej obraz nevzbudzoval negativitu.

Vždy krásna a elegantná Kate – skutočný obraz štýlu pre dievčatá na celom svete. Majiteľka športovej figúry, ktorá si vyberá maximálne ženské outfity.

 

Nikdy ju neuvidíte s neupraveným účesom alebo v nevhodnom oblečení. A už ste si niekedy všimli, že by niekedy Kate mala výraznú manikúru?

Striktné pravidlá kráľovského dvora nedovoľujú dámam nosiť výrazné a namaľované nechty. A už v žiadnom prípade nie farebný lak!

Dokonca aj keď si Kate musela vyzuť topánky pred vchodom do Národného múzea Gandhi, padla na ňu všetka kritika kvôli nedostatku manikúry. Novinári by si asi mali naštudovať pravidlá kráľovského dvora predtým, ako niekoho za ich dodržiavanie skritizujú.

Okrem toho, ak Kate po tom túži, stále môže použiť lak telovej farby. Dokonca vo svadobný deň sa na nej nechtoch objavil odtieň laku populárnej značky, ktorú používa samotná kráľovná už 28 rokov.

Aj taký je život na kráľovskom dvore – nesmiete urobiť chybný krok napravo či naľavo. Okrem striktných pravidiel etikety by sme mali spomenúť, že za vami sliedia stovky novinárov, pripravení zachytiť aj tú najmenšiu chybičku.

Vedeli ste tento zaujímavý fakt aj predtým? Podeľte sa s týmto článkom aj s priateľmi.

zdroj: ofigenno.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Priznám sa, že keď som prvýkrát videla vyvolenú princa Williama, nevyvolalo to vo mne nijaké emócie...." />