Kto by v žiadnom prípade nemal nosiť zlato? Títo ľudia, by sa mu mali oblúkom vyhnúť a nenosiť ho

Pri nosení všakovakých šperkov mnohí z nás ani len nepomyslia na to, že každý kov v sebe nesie určitú energiu. Špeciálne toky môžu totiž vážne ovplyvniť zdravie človeka a preto sa hovorí, že zlato a striebro nemôžu nosiť všetci.

как носить золото

Vďaka umeniu Feng Shui sa dozvedáme, ako si správne zariadiť náš byt. To však nie je všetko! Podľa tejto metódy sa môžete rozhodnúť o tom, aký šperk budete nosiť a akého sa budete musieť vzdať.

как носить золото

Čo sa týka zlata, je najlepším spoločníkom ľudí, ktorí vedú harmonický štýl života. Dáva energiu a silu ľuďom z malých miest a obcí. Príliš aktívni jedinci by nemali nosiť šperky vyrobené z tohto vzácneho kovu.

как носить золото

Faktom je, že zlato je silným zdrojom energie. Pre ľudí, ktorí sú aktívni, bude táto energia nadbytočná a prinesie im skôr škodu ako úžitok. Nemali by ho nosiť ani tí, ktorí bývajú vo veľkých mesta a metropolách.

Striebro je aktívny kov, ktorý podľa učenia Feng Shui vysiela ženskú energiu (duševnú čistotu a plodnosť). Citovo založení muži by sa mali striebru vyhýbať, pretože by mohli zhoršiť nenápadné ženské vlastnosti.

как носить золото

Naopak, prínosom bude pre to silnejšie pohlavie, ktorému chýba pokoj a poriadok v živote. Okrem toho, striebro má antibakteriálny a dezinfekčný účinok.

Keď nosíte šperky zo striebra, mali by ste venovať pozornosť jednej veci: ak kov rýchlo stmavne, potom funguje pre dobro človeka, ničí všetko negatívne a chráni pred chorobami.

Zlato a striebro

как носить золото

Milovníci šperkov robia často rovnakú chybu: kombinujú dohromady zlaté a strieborné šperky. Zlato je extrémne aktívny kov, ktorý vyžaruje energiu pohybu. So striebrom to je naopak, vyžaruje energiu rovnováhy a harmónie. Takže osoba, ktorá kombinuje ozdoby z týchto kovov, je v určitom nesúlade.

Vďaka tomuto článku môžete vyskúšať, aký vplyv majú na vás tieto vzácne kovy a podľa toho sa rozhodnete, či ich zo svojho života vynecháte alebo privítate.

 

foto:takprosto.cc

zdroj: Obsah stránky podlieha ochrane autorských práv. Kopírovanie článkov na Slovenské alebo České stránky alebo ich častí bez súhlasu prevádzkovateľa je zakázané.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Pri nosení všakovakých šperkov mnohí z nás ani len nepomyslia na to, že každý kov v..." />