Kto by v žiadnom prípade nemal nosiť zlato? Títo ľudia, by sa mu mali oblúkom vyhnúť a nenosiť ho

Pri nosení všakovakých šperkov mnohí z nás ani len nepomyslia na to, že každý kov v sebe nesie určitú energiu. Špeciálne toky môžu totiž vážne ovplyvniť zdravie človeka a preto sa hovorí, že zlato a striebro nemôžu nosiť všetci.

как носить золото

Vďaka umeniu Feng Shui sa dozvedáme, ako si správne zariadiť náš byt. To však nie je všetko! Podľa tejto metódy sa môžete rozhodnúť o tom, aký šperk budete nosiť a akého sa budete musieť vzdať.

как носить золото

Čo sa týka zlata, je najlepším spoločníkom ľudí, ktorí vedú harmonický štýl života. Dáva energiu a silu ľuďom z malých miest a obcí. Príliš aktívni jedinci by nemali nosiť šperky vyrobené z tohto vzácneho kovu.

как носить золото

Faktom je, že zlato je silným zdrojom energie. Pre ľudí, ktorí sú aktívni, bude táto energia nadbytočná a prinesie im skôr škodu ako úžitok. Nemali by ho nosiť ani tí, ktorí bývajú vo veľkých mesta a metropolách.

Striebro je aktívny kov, ktorý podľa učenia Feng Shui vysiela ženskú energiu (duševnú čistotu a plodnosť). Citovo založení muži by sa mali striebru vyhýbať, pretože by mohli zhoršiť nenápadné ženské vlastnosti.

как носить золото

Naopak, prínosom bude pre to silnejšie pohlavie, ktorému chýba pokoj a poriadok v živote. Okrem toho, striebro má antibakteriálny a dezinfekčný účinok.

Keď nosíte šperky zo striebra, mali by ste venovať pozornosť jednej veci: ak kov rýchlo stmavne, potom funguje pre dobro človeka, ničí všetko negatívne a chráni pred chorobami.

Zlato a striebro

как носить золото

Milovníci šperkov robia často rovnakú chybu: kombinujú dohromady zlaté a strieborné šperky. Zlato je extrémne aktívny kov, ktorý vyžaruje energiu pohybu. So striebrom to je naopak, vyžaruje energiu rovnováhy a harmónie. Takže osoba, ktorá kombinuje ozdoby z týchto kovov, je v určitom nesúlade.

Vďaka tomuto článku môžete vyskúšať, aký vplyv majú na vás tieto vzácne kovy a podľa toho sa rozhodnete, či ich zo svojho života vynecháte alebo privítate.

 

foto:takprosto.cc

zdroj: Obsah stránky podlieha ochrane autorských práv. Kopírovanie článkov na Slovenské alebo České stránky alebo ich častí bez súhlasu prevádzkovateľa je zakázané.