Mužský pohľad na ženské telo: toto je model ženy, ktorý milujem

Pri pohľade na ženy si stále myslím, že niekde medzi nimi sa nájde taká, ktorá číta knihy a netrápi ju to, ako vyzerá. Za cieľom ideálneho vzhľadu vidím len kožušinové kabáty, tie „zmyselné“ ugg čižmy, roztrhané rifle a legíny s leopardím vzorom. A to sme iba pri oblečení!

Za šťastie môžete považovať fakt, ak ste stretli ženu s pôvodnou veľkosťou pier, pŕs alebo čohokoľvek iného. Maskovanie naberá na obrátkach – všetko je vytónované, zmaľované, zvýraznené, pritiahnuté…vyzerá to ako nejaká konšpirácia proti mužom. Tak či onak, nikto sa ich nepýta, čo sa im v skutočnosti páči!

отношения мужчин и женщин

Sny o princovi na bielom koni poznačili ženy natoľko, že už od začiatku si budujú vzťah založený na klamstvách. Avšak, ak je človek prázdny, potom je prázdny nielen zvonku, ale aj zvnútra.

Bloger Alexander Baranov sa rozpísal o ženských klamstvách: „ Podvod je možno príliš kruté slovo, no ukrýva v sebe strach z toho, že by mohla žena vyzerať škaredo. Podľa mňa neexistujú žiadne škaredé ženy. Sú len tie, ktoré sa nás o tom pokúšajú presviedčať.“

как найти мужчину

Žena sa prezentuje cez svoj vzhľad, oblečením a celkovou postavou. Ak má veľké pery a krátku sukňu, o akej kráse sa tu potom bavíme? Normálny muž si predsa nevyberá barbínu, ale živé telo s dušou a emóciami! Zamiluje sa do skutočnej, prirodzenej ženy a postava či vzhľad sa presúvajú na druhú koľaj.

„Zamilovaný muž bude ospevovať plnšie aj chudšie krivky a možno sám bude prekvapený, ako sa rúcajú jeho názory o ideálnom vzhľade ženy. Keď sa zamiluje všetko sa zmení…“

как найти мужчину

Tehotenstvo robí zo ženy jedno atraktívne stvorenie, ktoré je naplnené ženskosťou, osobitou energiou pochádzajúcou z jej vnútra. Vďaka tomu pri nej muž kvitne.

Zaoblené bruško priťahuje viac, ako celý rad umelých manekýnok. Koniec koncov, ukrýva v sebe ten najväčší dar. Takýmto ženám dávajú prednosť a ich krásu nevnímajú len svojimi očami. Každý pohyb, gesto, slovo a pohľad sú pre nich vzrušujúce a nádherné zároveň.

как найти мужчину

Medzi davom skvelo upravených a nevkusných žien si muž vyberie jednu – tú, pri ktorej cíti jemnosť a nenapodobiteľnú hĺbku. Čim menej sa žena ukrýva, tým ľahšie ju nájdete a zamilujete sa do nej.

Na druhej strane, len málo ľudí vie, aký mužský zovňajšok sa páči ženám. Oveľa viac pozornosti si zaslúžia jeho činy a skutky.

Zdôvodnenie blogera na túto tému je jednoznačné: „Ženy to majú ľahšie než muži – nemusia sa stať niekým, stačí, ak budú také, aké sú, sebestačné a nádherné. Muž si hľadá, dešifruje a rozlišuje vašu krásu podľa toho, či ho niečo na ženách nemätie a upúta.

Je pomerne náročné povedať, aké ženy sa mužom páčia, pretože každý jeden si hľadá tu svoju „vyvolenú“. Existuje mnoho rád, ako si vybudovať prosperujúci vzťah a zároveň partnera neodplašiť. Najhlavnejšie je, aby ste ostali sami sebou v akejkoľvek oblasti.

foto:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Pri pohľade na ženy si stále myslím, že niekde medzi nimi sa nájde taká, ktorá číta..." />