Najlepšie vianočné dekorácie len za 7 minút! Vyrobíte si ich doma za lacný peniaz

Väčšina z nás považuje cestoviny za skvelú ingredienciu, ktorá sa dá robiť na množstvo spôsobov. Dnes vám ukážeme nápady, ktoré vás možno šokujú a možno príjemne prekvapia. Použijete totiž cestoviny na úplne iný účel, na aký ste zvyknutí.

Pomaly sa blížia Vianoce a vy hľadáte originálne dekorácie do vášho domova? Vďaka cestovinám sa vám to určite podarí! Pripravili sme pre vás 19 nápadov, kde sú použité rôzne druhy cestovín.

  1. Všetko, čo na to potrebujete, sú cestoviny farfalle, flitre, žiarivé stužky, lepiacu pištoľ a trochu vášho voľného času.

поделки из макаронных изделий

поделки из макарон своими руками

  1. Tento nápad na vianočný stromček padne do oka nejednému z vás!

поделки из макарон и круп

поделки из макарон для детей

  1. Takéto snehové vločky zavesené na vianočnom stromčeke vyrobíte celkom jednoducho. Prichystajte si vaše obľúbené cestoviny, vytvorte si z nich krásnu snehovú vločku a zlepte dohromady. S lepením začínajte od stredu a postupne pokračujte ďalej. Ak chcete dať ozdobe zlatý lesk, musíte si vziať zlatú farbu a opatrne ňou pokvapkať zlepenú vločku. Bude lepšie, ak si ju položíte na noviny, aby ste nič nezašpinili.

поделки из макарон на новый год

поделки из макарон с детьми

  1. Vianočný veniec z cestovín? Budete na to potrebovať kartónový kruh, na ktorý prilepíte namaľovanú cestovinu ozdobenú flitrami. Zvyšok ozvláštnite stuhami, korálikmi a podobne.

поделки из макаронных изделий для детей

поделки из макарон

  1. Ak chcete vytvoriť takéto neobvyklé kurča, budete potrebovať: 2 veľké mušle, 2 rozbité časti (na kuracie krídla), 1 kus farfalle, ružovú plastelínu, 2 korálky, žltú gvašovú farbu, štetec, lepidlo a niť.

поделки из макарон на тему осень

поделки из макарон и крупы

  1. Najprv si musíte vytvoriť z plastelíny loptičku – to bude hlava. Potom si vyberiete tvar cestovín, ktoré budú predstavovať ruky, šaty, pramene vlasov a krídla budúceho anjela. Medzi nimi môžu byť časti cestovín upevnené pomocou plastelíny alebo lepidla.

поделки из макарон и круп своими руками

поделки из макарон и пластилина

  1. Jednoduchý návod krok za krokom, ako vytvoriť štýlovú vianočnú ozdobu v tvare hviezdy za 7 minút.

поделки из макарон и круп для картины

поделки из макарон и шарика

  1. Ryba patrí k Vianociam, prečo ju teda nedať aj na skrášlenie vianočného stromčeka?

поделки из рожек и макарон

поделки из круп и макаронных изделий

  1. Kto si chce ozdobiť nielen stromček ale aj seba, mal by si cestoviny nafarbiť obľúbenou farbou a keď sa vysušia, navliecť ich na stuhu. Nezabudnite do tejto veselej práce zapojiť aj vaše deti. Určite spolu zažijete skvelú zábavu v kruhu rodiny!

как сделать поделки из макарон и круп

поделки из пластилина и макарон

  1. Ďalší nápad, ako si pomocou cestovín vytvoriť vianočného anjelika. Očarujúce, však?

поделки и аппликации из макарон

Ako môžete vidieť, vianočné ozdoby môžu byť vyrobené z čokoľvek, hlavnou vecou je vaša fantázia! Všetko, čo si vyrobíte vlastnými rukami je nielen šetrením peňazí, ale aj príjemnou zábavou pri ktorej si doma navodíte pokojnú vianočnú atmosféru. Vďaka týmto nápadom si vytvoríte nápadité a originálne dekorácie, ktoré určite nenájdete v žiadnom obchode.

prečítaj si aj: Najlepšia vec na čistenie podprsenky. Stačí 15 minút a je ako nová! Pracie prášky sa na toto NECHYTAJÚ

zdroj: Chillin.sk – článok je zakázané kopírovať na iné weby, aj české bez písomného súhlasu chillin.sk. Inak vám hrozí trestné oznámenie. 

foto:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Väčšina z nás považuje cestoviny za skvelú ingredienciu, ktorá sa dá robiť na množstvo spôsobov. Dnes..." />