Najúčinnejší ľudový liek na zdravú stratu hmotnosti: tuk v bruchu zmizne za 1 mesiac!

 

Pre každú ženu, bez ohľadu na vek, je veľmi dôležité vyzerať krásne a atraktívne. Bohužiaľ, kvôli neustálemu nedostatku času, každodennému stresu a dostupnosti rýchleho občerstvenia, je pre mnohých z nás veľmi ťažké udržať sa v dobrej kondícii. Čo teda, ak nemáte možnosť ísť do telocvične a musíte zjesť to, čo vám ponúkajú okolité reštaurácie?

Chceme vám ukázať účinný liek, ktorý vás nielen že dokáže zbaviť nadbytočných tukov, ale aj regulovať metabolické procesy v tele, podporiť rast nechtov, vlasov a nasýtiť pokožku potrebnými vitamínmi a minerálmi.

йогурт для похудения

Zmes sliviek, ovsených vločiek a ľanového oleja dokáže vyčistiť vaše črevá a posilniť imunitný systém. Vďaka tejto metóde sa počas 1 mesiaca môžete zbaviť 2,5 kg! Áno, nie je to nejaké obrovské číslo, no je to preto, že tým dochádza k zdravému úbytku tuku a prečisteniu tela. Po 1 mesiaci konzumácie uvidíte zmenu na vašom brušku.

йогурт для похудения

Potrebujete

  • 5-7 sliviek
  • 2 PL ovsených vločiek
  • 250 ml bieleho jogurtu alebo kefíru
  • 1 PL ľanového oleja
  • 1 ČL kakaového prášku

йогурт для похудения

Postup

  1. Pred odchodom do postele si dajte slivky do 100 ml vriacej vody a nechajte odstáť 15 minút.
  2. V druhej miske si zmiešajte ľanový olej, ovsené vločky, kakao a jogurt. Všetko dobre premiešajte.
  3. Následne slivky vyberte z vody, osušte ich papierovou utierkou a nakrájajte na malé kúsky. Primiešajte ich do jogurtu a vložte na noc do chladničky.

йогурт для похудения

Odporúčame tento jogurt konzumovať ráno, pol hodiny po tom, čo ste si dali pohár teplej vody. Ak chcete, aby bol efekt výraznejší, nezabudnite piť veľa čistej vody, pokúste sa znížiť množstvo múky, sladkých a vyprážaných produktov. Pamätajte si, že aj prechádzky na čerstvom vzduchu zohrávajú dôležitú úlohu v procese straty hmotnosti.

йогурт для похудения

Nezabúdajte, že aj vaša psychika zohráva rolu na tom, ako sa cítite vo vlastnom tele. Pokúste sa prestať zbytočne kritizovať a s dôverou sa vydajte na cestu zdravšieho životného štýlu.

zdroj:sovkusom.ru 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
  Pre každú ženu, bez ohľadu na vek, je veľmi dôležité vyzerať krásne a atraktívne. Bohužiaľ,..." />