Plastický chirurg odtajnil tajomstvo hviezd. To je to, čo robili celebrity pre krásu

Pred 10 rokmi neboli plastické operácie tak bežné ako to je v súčasnosti. Predtým to bolo populárne najmä u speváckych a filmových hviezd, dnes si dá našpúlené pery urobiť každé druhé dievča. Samozrejme, netvrdíme, že takéto korektúry musia vždy vyzerať zle. Existujú prípady, kedy práca plastických chirurgov vyzerá na celebritách výborne.

  1. Cameron Diaz

Herečka si nechala urobiť plastiku nosa. Cameron tvrdí, že to bola nevyhnutnosť pretože psi počas surfovania pri nešťastnom páde zranila nos. Je o nej známe aj to, že z času na čas si necháva odstraňovať vrásky z tváre.

  1. Demi Moore

Tvár tejto krásky si prešla mnohými zmenami. Niekedy by sa mohlo zdať, že v 30-tke mala viac mimických vrások ako vo veku 54 rokov! V súčasnosti vyzerá takmer ako jej dcéry. Ešte na začiatku kariéry podstúpila operáciu na korekciu škuľavosti. Potom nasledovala plastika nosa, skorigovanie čŕt tváre a brady. Nevynechala ani zväčšenie prsníkov.

  1. Victoria Beckham

Táto speváčka a  súčasnosti aj módna návrhárka sa netají svojimi návštevami k plastickým chirurgom. Ako prvé si na nej človek môže všimnúť plastiku nosa. Vo svojich 43 rokoch nemá na tvári jedinú vrásku. Sama hovorí, že botoxové injekcie nie sú zlé, hlavné je, aby sme ich používali s rozumom.

  1. Scarlett Johansson

Samotná Scarlett popiera akékoľvek zásahy do svojho vzhľadu. Nemusíte byť ale detektívom, aby ste si mohli všimnúť, že jej nos je pretvorení do elegantnejšieho štýlu. Plastická operácia bola úspešná, prečo to ale aj naďalej snaží skrývať?

  1. Ashley Simpson

Táto žena bola majiteľkou dlhšieho nosa s výrastkom. Dobre vykonaná plastika nosu jej pomohla zbaviť sa tohto problému a zatraktívniť svoj celkový vzhľad.

  1. Blake Lively

Kto vie, ako by sa kariéra tejto herečky vyvíjala, keby si nenechala zmenšiť nos a bradu. Všetko dopadlo tak ako malo, takže jej tvár vyzerá prirodzene a harmonicky.

  1. Angelina Jolie

Fakt, že herečkine pery sú prirodzene plnšie nemení nič na tom, že zvyšné časti tela sú neupravované. Herečka sa uchýlila k pomoci lekárov, aby bol jej nos jemnejší. Ani jej lícnej kosti nie sú výsledkom rýchlej straty hmotnosti ale umením plastického chirurga. Operácia bola tak úspešná, že mnohí o nej ani nevedia.

  1. Megan Fox

Táto herečka to má tak 50/50 – pomohla si sama aj plastickí chirurgovia. Mnoho z toho, čo vidíme na je tvári sa objavilo po operáciách. Zmena nosa, brady, pier a lícnych kostí. Následne potom dostala úlohu vo filme „Transformers“.

Aj takéto sú rozmary hviezd. Prirodzená krása sa pomaly vytráca a zdá sa, že umelosť vyzerá atraktívnejšie. Je potrebné ale povedať, že ak sú tieto zákroky úspešné, vyzerá to celkom slušne a človek by si ani nič nevšimol. Hlavnou vecou je určiť si hranice – čo je ešte prijateľné a čo už presahuje akúkoľvek prirodzenosť.

 

foto:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Pred 10 rokmi neboli plastické operácie tak bežné ako to je v súčasnosti. Predtým to bolo..." />