Po uvidení, čo je na ultrazvuku, lekár úplne zbledol. Budúca matka nebola pripravená na jeho slová..

Courtney a Philippe Garretta z amerického mesta New Orleans vždy túžili po deťoch. Po svadbe si mysleli, že sa čoskoro stanú rodičmi, ale Courtney sa nedarilo otehotnieť. Keď sa ukázalo, že prirodzený spôsob počatia dieťaťa nefunguje, mladý pár rozhodol riešiť tento problém umelým oplodnením.

Osud im však do života priniesol prekvapenie: žene sa narodili trojčatá! Avšak pre oboch rodičov to bolo málo. Tu je príbeh rodiny Garrettovcov po siedmich rokoch od narodeni detí …

Zo začiatku to ani nevyzeralo, že by Courtney mala porodiť trojičky, pretože do maternice sa preniesli len dve oplodnené vajíčka. Čoskoro sa však jedno z nich rozpadlo a vytvorilo pár embryí. Nakoniec teda porodila dvoch synčekov a jednu dcérku.

Manželský pár pri druhom pokuse dúfal, že všetko pôjde podľa plánu. Nechceli prekonávať žiadne rekordy, iba dať svojim trom deťom ešte jedného malého bračeka alebo sestričku. Prekvapeniam ale nebol koniec!

Chybou bolo možno to, že Courtney sa spolu s manželom opäť obrátili na možnosť umelého oplodnenia. Dnes si spomínajú, ako lekár vykonávajúci ultrazvuk úplne zbledol pri pohľade na to, čo videl na monitore. Nakoniec sa ukázalo, že čakajú druhú várku trojčiat!

Neskôr im lekári všetko vysvetlili – prirodzené a umelé oplodnenie sa vyskytli takmer súčasne. Tým pádom sa v ženinom bruchu objavili tri životaschopné embryá. Hoci prekvapení, manželia sa rozhodli toto tehotenstvo brať ako dar osudu.

Lekári sa obávali, že počas tehotenstva by mohli nastať komplikácie, no všetko dopadlo v poriadku až do víťazného konca. Obaja manželia sú šťastní, že majú krásnu rodinu a nič ďalšie pre nich nie je podstatné.

Dve trojčatá po sebe – obrovská rarita. Ako by ste sa v ich prípade zachovali vy? Podeľte sa o vaše názory v komentároch!

 

 

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Courtney a Philippe Garretta z amerického mesta New Orleans vždy túžili po deťoch. Po svadbe si..." />