Telo tohto dievčaťa prestalo rásť, keď mala 6 mesiacov… Šokujúci príbeh!

Niekedy je život nespravodlivý, ale najhoršie je, že nie je jasné, prečo … 19-ročná Nigérijčanka Rama Harun takmer od samého narodenia má vzácnu patológiu. Jej telo prestalo rásť, keď dievčaťu bolo 6 mesiacov.

Nevyvinuté končatiny Ramy nie sú schopné fungovať. Takmer celý živo dievča trávi v lavóre. Súčasne nestráca optimizmus, stále sníva a verí v jasnú budúcnosť …

Matka dievčaťa, Fadi, hovorí, že prvých šesť mesiacov života Rama bolo dokonale zdravé dieťa a dokonca začalo sedieť. Len plazenie u dieťaťa nebolo. Začala trpieť horúčkou a neustálym bolením v žalúdku, z ktorého dievča veľmi kričalo. Tieto bolesti prenasledovali dievča tak ďaleko, že sa jej telo nezmenilo vo veľkosti …

Príbuzní sú neustále vedľa dievčaťa a robia všetko, aby aspoň nejako rozjasnili jej život. Ale až donedávna nemala Rama ani kočík. Dievča sa nosilo všade v plastovom lavóre.

Obzvlášť blízko k svojej staršej sestre má 10-ročný Fahad. Snaží sa Rame pomôcť vo všetkom. Umývanie sestry je jeho stálou povinnosťou. Fahad tiež hovorí, že Rama je veľmi šťastná, keď ju prenáša, aby sa stretla s inými príbuznými.

Rodina Ramy sa snaží zistiť, čo sa deje s dievčaťom. Nigérijskí lekári sú v tejto situácii bezmocní, niektorí dokonca tvrdili, že kliatba džinov padla na dievča. Preto príbuzní dúfajú, že sa jej budú venovať lekári z dobročinnej organizácie.

Raz v obchode dievča uvidel muž, ktorý sa rozhodol kúpiť jej kočík. Taktiež urobil niekoľko fotografií a zverejnil ich v miestnych novinách. Rame teraz pravidelne pomáhajú cudzinci. Otec dievčaťa hovorí, že predá všetko, čo môže, aby pomohol Rame. Úprimne dúfa, že lekári dokážu zbaviť jeho dcéru od bolesti, ktorú cíti každý deň …

Pokiaľ ide o samotnú Ramu, nestráca optimizmus. Dievča sníva, že si raz otvorí obchod s potravinami, v ktorom ľudia nájdu všetko, čo potrebujú.

Dúfame, že skôr či neskôr Rama dokáže premeniť svoj sen na realitu. Ak ste s nami solidárni, nezabudnite zdieľať tento materiál so svojimi priateľmi a známymi. Nech sa čo najviac ľudí dozvie o tejto dievčine!

zdroj článku chillin.sk

zdroj foto:ofigenno.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Niekedy je život nespravodlivý, ale najhoršie je, že nie je jasné, prečo … 19-ročná Nigérijčanka Rama..." />