Toto je 6 dôvodov, prečo som začala chodiť s mužom, ktorý je o 10 rokov mladší odomňa

V spoločnosti prevládajú názory, že je nenormálne, ak si žena nájde o niekoľko rokov mladšieho partnera. Od toho sa potom odráža aj dôvod, prečo sa ženy neodvážia niečo také vyskúšať. A to je škoda!

молодые мужчины

Ponúkame vám 6 dôvodov na to, prečo by ste sa nemali brániť vzťahu s mladším mužom

  1. Pragmatické vysvetlenie

Bez ohľadu na to, ako kruto to môže vyznieť, muži zomierajú skôr. Venuje sa tomu množstvo výskumov so vždy rovnakým výsledkom. Ak snívate o dlhom rodinnom šťastí, vzťahu a mladšom mužovi, nebojte sa toho! Vôbec nebude na škodu, ak bude váš partner mladší aj o 10 rokov.

отношения с молодым мужчиной

  1. Sexuálna oblasť

Asi už viete, že ženská sexualita dosahuje svoj vrchol o niečo neskôr ako tá mužská. U párov, kde sú muži a ženy v rovnakom veku, tento vrchol nastáva v rôznych časových obdobiach. Z tohto dôvodu sa niekedy stáva, že sexuálny život zamrzne na mŕtvom bode. Ideálnym párom je teda zrelá žena a mladý muž. A nemusíme vám hovoriť o výhodách sexu s mladším partnerom…

секс с молодым мужчиной

  1. Sociálna príčina

Mnoho žien, ktoré si založili svoje hniezdo so starším partnerom, sa prestali zaoberať vlastným rozvojom. Najčastejšie sedia doma, sledujú televíziu a nechcú pracovať. Mladý partner naopak stimuluje ženu k rozvoju samej seba, odhodlá sa riešiť životné problémy a konečne začne byť nezávislá.

мужчина младше

  1. Psychologické dôvody

Prínos z toho budú mať aj mladší muži, ktorí si začnú vzťah so staršou ženou. Múdra žena v tomto veku bude voči mužovi zhovievavejšia, nebude mať hysterické záchvaty, obmedzovať ho a žiadať od neho nemožné. Žiadne škandály a rozbité taniere – ideálna voľba.

как строить отношения

  1. Erotika

Mnohí muži fantazírujú o starších ženách. Na oplátku ženské oči neraz „zakotvia“ na mladých mužoch. Prečo teda nedať voľnú ruku naším snom a fantáziám? Hovorí sa predsa, že sny si treba plniť…

взаимоотношения с молодым мужчиной

  1. Estetické dôvody

Mladý muž motivuje ženu, aby sa o seba starala, cíti potrebu vyzerať lepšie a mladšie. Ak ste s asi o 15 rokov starším mužom, ktorý už má pivné brucho, aký máte dôvod na cvičenie a správne stravovanie? Jemu to je jedno, takže vy môžete jesť čo chcete, koľko chcete a popritom sedieť doma s nohami vyloženými na gauči. Avšak s mladým zajačikom si takéto prehrešky nebudete chcieť dovoliť. Pri mladých mužoch aj staršie ženy predsa vyzerajú mladšie!

почему мужчина должен быть младше

Toto je len ďalší pohľad na vzťah, ako by to mohlo fungovať. Nie je to pokus o to, aby ste začali s takýmto vzťahom. Poukazujeme len na to, že nič nie je také strašidelné a neuskutočniteľné, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Pamätajte: ako, kedy a s kým si začnete vzťah, je len na vás! Neobetujte vlastné šťastie len kvôli nesúhlasu ostatných ľudí a zaužívaných stereotypov v spoločnosti. Milujte a buďte šťastná!

A čo si myslíte o vzťahoch, kde je žena staršia ako muž? Zdieľajte s nami vaše názory aj v komentároch!

 

foto:takprosto.cc

zdroj: Obsah stránky podlieha ochrane autorských práv. Kopírovanie článkov na Slovenské alebo České stránky alebo ich častí bez súhlasu prevádzkovateľa je zakázané.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
V spoločnosti prevládajú názory, že je nenormálne, ak si žena nájde o niekoľko rokov mladšieho partnera...." />