Toto pred zrkadlom nemôžete absolútne robiť. Zlá energia môže ublížiť všetkým. Pozrite sa, čo to znamená

Niekto považuje zrkadlo za každodennú potrebu a niekto ho radí len medzi interiér domácnosti. Senzibili však majú tendenciu argumentovať, že zrkadlá sú akýmsi druhom portálu, ktorý v sebe uchováva informácie o ľuďoch pozerajúcich sa do neho.

зеркала приметы суеверия

Možno viete, možno nie, no do zrkadla by ste sa nemali dívať vo večerných hodinách, ani pred ním jesť či používať nadávky. Povedzme si o tom niečo viac…

  1. Pozerať sa na vlastný odraz v zrkadle po 24:00

Hovorí sa, že v tejto dobe je lepšie obísť zrkadlo stranou. Môže sa totiž stať, že inak bude čerpať životnú silu z ľudskej duše.

зеркала приметы суеверия

  1. Nadávanie pred zrkadlom

Počas hádok a výmeny niekoľkých nadávok si zrkadlo absorbuje energiu človeka a verte, že sa k vám vráti naspäť ako bumerang. Odborníci na túto tematiku radia, aby ste sa v takomto prípade vyhýbali zrkadlám, inak sa nevyhnete problémom.

зеркала приметы суеверия

  1. Jedenie pred zrkadlom

U ľudí existuje povera, že týmto spôsobom človek blokuje svoj rozum, krásu aj vlastné zdravie. Je teda lepšie byť opatrný a neskúšať osud pri prežúvaní jedla pozeraním sa do zrkadla.

зеркала приметы суеверия

  1. Pôrod

V nedávnej minulosti ľudia verili, že novorodenec ešte nemá svoje vlastné biologické pole. Aby ho ochránili pred negatívnym vplyvom druhého sveta, deti sa pokúšali chrániť pred akýmikoľvek predmetmi, v ktorých by sa mohli odrážať.

зеркала приметы суеверия

  1. Pozerať sa na seba do zrkadla v nepríjemnom období

V čase choroby, zlej nálady či depresie je lepšie, aby ste zrkadlo obchádzali. V opačnom prípade si môžete ublížiť: nadpozemské sily majú šancu využiť vašu dočasnú slabosť.

зеркала приметы суеверия

  1. Fotografia oproti zrkadlu

Niektorí ľudia považujú za zlé znamenie, ak máte oproti zrkadlu zavesenú fotografiu. Týmto spôsobom sa vytvára koridor, cez ktorý môžu nadpozemské bytosti vysávať životnú energiu človeka.

зеркала приметы суеверия

  1. Zrkadlo oproti vchodovým dverám

Takto umiestnené zrkadlo má vlastnosť prilákať negatívnu energiu priamo do domu. Je lepšie, aby odrážalo opačnú stenu od vchodových dverí.

зеркала приметы суеверия

  1. Rozbité zrkadlo

Rozbitých zrkadiel sa musíte okamžite zbaviť! Ak človek vidí sám v niekoľkých odrazoch, jeho energia sa rozdvojuje.

зеркала приметы суеверия

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Niekto považuje zrkadlo za každodennú potrebu a niekto ho radí len medzi interiér domácnosti. Senzibili však..." />