Účasť v show bol pre ňu jediný spôsob ako sa dostať k plastickej operácii. Dnes by ste ju nespoznali!

V celej histórii nájdeme mnoho príbehov o ženách, ktoré si zničili život nadmerným záujmom o plastické operácie. Z času na čas si v zhone za večnou mladosťou ľahli na chirurgický stôl, ale namiesto toho o čom snívali dostali len tvár nevydarenej bábiky a telo pokryté strašidelnými jazvami.

Pri čítaní o ich zlyhaniach často zabúdame na skutočný účel plastickej chirurgie. Ale dobrý špecialista v tomto odbore dokáže doslova ľudí zachrániť, darujúc tak nový život tým, ktorí trpia kvôli vrodeným defektom, alebo utrpeli vážne popáleniny. A práve k takýmto ľuďom sa radí aj hlavná hrdinka nášho dnešného príbehu.

Obyvateľka Thajska, Wijitpraphorn Punbu, od narodenia trpela fyzickým defektom. Z neznámych dôvodov sa čeľusť dievčaťa prestala rozvíjať a to viedlo k mimoriadne nepríjemným následkom. Druhé deti nešťastnicu kruto prenasledovali a tak prakticky nemala žiadnych priateľov.

Mladé dievča, ktoré doma volali Won, malo kvôli svojmu nedostatku celú škálu problémov. A ako Punbu dospievala k psychologickým problémom sa pridali aj fyzické.

Zuby jej rástli nakrivo a cez seba, vytvárajúc tak neestetické zväzky. Kvôli problémom s nesprávnym žuvaním Won mala problémy aj s trávením. Obraz dotváralo aj hlasné chrápanie, ktoré domácich večne vyrušovalo.

Jediným východiskom z tejto zúfalej situácie bola pre dievča operácia. Ale rodina dievčaťa nemala na zákrok prostriedky. Ktovie ako by sa vyvíjal jej život ďalej, keby sa nerozhodla zúčastniť sa kórejskej reality šou Let Me In.

Účastníci tejto šou medzi sebou súperia o právo bezplatne využiť služby plastického chirurga. Won sotva prežila tri mesiace sama v Kórei odlúčená od svojich sestier a matky. Avšak trpezlivosť ruže prináša a jej ich priniesla stokrát. Punbu súťaž vyhrala a získala tak príležitosť radikálne zmeniť svoj život!

Dnes 19-ročnú krásavicu s radosťou pozývajú na rôzne fotenia. Samotná Won je v siedmom nebi od šťastia a niekedy nemôže uveriť, že to prekrásne dievča v zrkadle je naozaj ona. Však o takom výzore mohla Punbu predtým len snívať!

Príbuzní zmenenej dievčiny sa tiež radujú z Woninho úspechu. Dievča hovorí, že potom čo sa jej tvári venoval plastický chirurg sa prvýkrát v živote cítila krásnou!

Teraz si 19-ročná kráska s potešením zavolá na fotografickú reláciu. Pozadie sama v siedmom nebi, a niekedy nemôžem uveriť, že toto dievča v zrkadle naozaj je. Koniec koncov, Pune dokázal snívať o takejto transformácii!

Príbuzní transformovanej dievčiny sa tiež radujú v úspechu Vona. Dievčatko hovorí, že po tom, ako ju naplnila plastický chirurg, sa po prvýkrát v živote cítila krásne!

Však napokon aj kórejský špecialista urobil skutočný zázrak. A teraz sa peklo, v ktorom Won doteraz žila, už navždy rozplynulo.

VIDEO

Koniec koncov, plastická chirurgia bola vytvorená práve pre tento účel. Doktor dal dievčine, ktorá kvôli zle sformovanej čeľusti nevidela svetlo, celý svet. Excelentná práca!

Zaujímavý článok? Podeľte sa s ním s priateľmi.

zdroj: Obsah stránky podlieha ochrane autorských práv. Kopírovanie článkov na Slovenské alebo České stránky alebo ich častí bez súhlasu prevádzkovateľa je zakázané.

 

foto: videoboom.cc

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
V celej histórii nájdeme mnoho príbehov o ženách, ktoré si zničili život nadmerným záujmom o plastické..." />