V 11. týždni tehotenstva jej diagnostikovali rakovinu. Ona sa rozhodla porodiť dieťa za každú cenu

Tehotenstvo je pre každú ženu akýmsi testom, ktorý musí podstúpiť, aby mohla zažiť to najväčšie šťastie. Mary Kreider je hlavnou hrdinkou nášho príbehu – v 11. týždni jej lekári povedali o strašnej diagnóze, no aj napriek tomu sa pôrod zaobišiel bez väčších komplikácii a porodila krásne zdravé dieťatko.

Vďaka nasledujúcim fotografiám si mnoho ľudí uvedomilo, že aj z takejto pekelnej situácie sa dá vykorčuľovať…

Mary už porodila 2 deti, no pri treťom tehotenstve musela bojovať s hroznou neistotou. Na ľavom sa jej objavila hrčka. Bez dlhého čakania sa obrátila na špecialistov, ktorí potvrdili jej obavy – rakovina.

Od okamihu prijatia strašnej diagnózy prešla budúca matka sériou procedúr. Počas prvého trimestra tehotenstva to nebolo až také strašné, ako to, čo nasledovalo potom. Druhý a tretí trimester bol pre Mary nekonečným mučením.

Podstúpila chirurgické odstránenie vajcovou, 16 chemoterapií a zavŕšila to dlhým procesom rádioterapie. Okrem toho sa jej odstránil ľavý prsník, z ktorého pochádzala táto zákerná choroba.

Aj napriek tomu, že nemohla rodiť spontánne, rozhodla sa dieťa donosiť. Dni sa míňali a pár začal byť neistý. Báli sa, že všetky vykonané zákroky a procedúry mohli dieťatku uškodiť.

Aby čím skôr videli svojho potomka, lekári vykonali pôrod v špecializovanej ambulancii. Matka a otec mali možnosť sledovať priebeh cisárskeho rezu aj vďaka fotografiám.

Keď sa dozvedeli, že ich narodený syn Logan je úplne zdravý, prepukla v nich neuveriteľná radosť. Ešte pred jeho narodením im lekári povedali, že liečba matky by nemala mať žiaden vplyv na vývoj dieťatka. Aj napriek tomu bola Mary pri pôrode nervózna a s pokojom sa nadýchla až vtedy, keď svojho synčeka videla na vlastné oči.

Krátko pred narodením Logana sa obrátili na profesionálneho fotografa. Skúšky, ktorými si Mary musela prejsť, podnietili fotografa k tomu, že jej ponúkol svoje služby úplne zadarmo. Fotky, ktoré sa mu podarilo urobiť sa okamžite stali hitom internetu.

Jasne ukazujú, že aj tehotné ženy, ktorým bola diagnostikovaná rakovina, môžu chorobu prekonať a porodiť zdravé dieťa. Logan je len jedným zo stoviek detí narodených po chemoterapeutickej liečbe matky. Samotná žena tvrdí, že rakovina nie je trestom pre tehotnú ženu!

zdroj: Chillin.sk – článok je zakázané kopírovať na iné weby, aj české bez písomného súhlasu chillin.sk. Inak vám hrozí trestné oznámenie. 

foto:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Tehotenstvo je pre každú ženu akýmsi testom, ktorý musí podstúpiť, aby mohla zažiť to najväčšie šťastie...." />