Zníženie počtu obyvateľov planéty začalo … Šokujúca pravda: ako nás zabíjajú a zarábajú na tom peniaze

V dnešnej dome môžeme nájsť lekárne už takmer na každom kroku. Tie staršie sa rozširujú a nové rastú ako huby po daždi. V snahe o zdravie tak mnoho ľudí nahrádza telocvičňu vitamínmi na „posilnenie“ imunity. Hoci sú účinky liekov známe všetkým, lekári ich naďalej predpisujú a liečia neexistujúce ochorenia.

Známy biochemik, bývalý zamestnanec farmaceutického podniku Shane Ellison, odporuje modernému prístupu medicíny. Urobil šokujúce vyhlásenie, že všetky lieky v našich lekárňach sú vyrobené s jedným cieľom – znížiť počet populácie.

лекарства вред

Aké lieky neužívať

„Zvážte, vyvíjame lieky na zmiernenie príznakov. Neuzdravujeme!“Túto frázu hovoria zamestnancom spoločnosti, ktorí u nich začínajú pracovať. Stratégia výroby je nasledovná: Všetko je zamerané na to, aby si človek predpísaný liek kúpil a užíval ho. V podstate ide o dobre koordinovanú prácu lekárov a lekárnikov.

противопоказания лекарства

A čo robiť, ak príznaky choroby zmiznú? Správne, vymýšľať nové choroby a liečiť ich. Napríklad, v oblasti psychiatrie sa dajú lieky predpisovať donekonečna. Koniec koncov, to, či ide o skutočnú chorobu sa možno nikdy nedozvieme.

Aké lieky by sme nemali užívať – výber je podľa vlastného uváženia. „Ak to lekár nevie dokázať, čo sa stáva v 9 z 10 prípadoch, nekonzumujte tieto lieky,“ tvrdí biochemik.

неэффективные лекарства

„Ako chemik, som bol prekvapený – vyrábame tieto lieky, ich schopnosť zabíjať sa nachádza nielen v našich laboratóriách ale aj v iných laboratóriách, sú nebezpečné, neúčinné a spôsobujú tie isté účinky, na ktoré by sa mal človek liečiť – ako sa im to darí predávať?“

V továrňach, kde sa vyrábajú drogy, sú marketingové oddelenia najefektívnejšie. Prichádzajú s výkonnými predajnými schémami a inštrukciami pre lekárov. Spoločnosť platí za všetko: pozitívne správy, posudky a odporúčania profesorov, „úplatky“ lekárňam. Keď si kúpite liek, stanete sa sponzorom vedy.

„Každoročne z liekov na predpis umiera viac ako 125 000 ľudí,“ hovorí Shane Ellison.

опасные лекарства

Dalo by sa teda povedať, že je lepšie minúť niekoľko miliónov na štúdie o znížení úmrtnosti. Ale nie, obrovské peniaze sa prenášajú do farmaceutického priemyslu, čím sa vytvárajú nové, ešte silnejšie lieky. Marketingové práca, populácia kupuje – príjmy rastú.

Nevieme s istotou povedať, či je to pravda alebo len jedna z ďalších sprisahaneckých teórii. Pozrite si však informácie v príbalovom letáku vášho lieku a najmä časť, kde sa píše o vedľajších účinkoch. Určite stojí za to o tom popremýšľať.

To, o akých liekoch sa rozhodnete, že ich nemusíte užívať je vaše rozhodnutie. Faktom však je, že existuje milión neexistujúcich ochorení, ktoré naši lekári aktívne liečia.

Zdieľajte tento článok aj s vaši priateľmi!

zdroj: Chillin.sk – článok je zakázané kopírovať na iné weby, aj české bez písomného súhlasu chillin.sk. Inak vám hrozí trestné oznámenie. 

zdroj foto: takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
V dnešnej dome môžeme nájsť lekárne už takmer na každom kroku. Tie staršie sa rozširujú a..." />