10 rokov som sa snažila zbaviť vredov, ale až potom, ako som objavila tento recept, problém zmizol do 2 týždňov

Žalúdočný vred je chronické ochorenie, ktoré postihuje až 10% celkovej populácie. Ak ste narazili na túto chorobu, určite viete, koľko je okolo tohto ochorenia nepríjemností.  Niektorí ľudia trpia týmto problémom už roky … Prečo sa vlastne objaví a ako proti nemu bojovať? Prezradíme vám, ako sa tejto choroby zbavíte pomocou rady od liečiteľa Vitalija Ostrovského.

как вылечить язву

Liečiteľ Vitalij Ostrovský je členom medzinárodného hnutia za prírodnú hygienu a bylinkár. Podporuje zdravý životný štýl a zákony prírody. Jeho knihy a prednášky sú veľmi populárne. Čo sa týka témy vredov, ma na nich vlastný názor…

Podľa neho sa vredy vyskytujú z dvoch dôvodov: stres a nesprávne stravovanie. Na liečbu teda odporúča minimálny stres a úplný pokoj. Hovorí: „Ak ste nervózny, nadobličky začnú vylučovať obrovské množstvo hormónov a bunky imunitného systému sa jednoducho zničia. Zbavte sa stresu a po troch dňoch bude váš vred minulosťou.“

правильное питание

Buďte dobrotivý, spokojný a nikdy nezvyšujte hlas. Práve to je hlavnou príčinou vredu. Ak je človek zlý, žiarlivý a neustále sa do ľudí mieša, potom je isté, že skôr či neskôr bude trpieť na toto ochorenie.

Liečiteľ tiež verí, že všetky naše zdravotné problémy súvisia s nesprávnym stravovaním. Tvrdí, že na to, aby ste zostali zdraví, je potrebné jesť jedno jedlo v istý čas a nemiešať všetko dokopy. Náš žalúdok sa jednoducho nedokáže vyrovnať s kombináciou niekoľkých jedál, a práve preto nás začnú trápiť vredy.

профилактика язвы

Podľa jeho teórie je správna kombinácia produktov kľúčom k zdraviu a dlhovekosti. Existuje niekoľko pravidiel, ktoré nemožno porušiť.

  1. Neodporúča sa konzumovať sacharidy a kyslé potraviny naraz.
  2. Nedoporučuje sa konzumovať bielkoviny a sacharidy v jednom jedle.
  3. Neodporúča sa súčasne konzumovať tuky spolu s bielkovinami.
  4. Neodporúča sa kombinovať kyslé ovocie s bielkovinami.
  5. Neodporúča sa konzumovať škrob a cukor v jednom jedle.
  6. Neodporúča sa konzumovať mlieko s inými výrobkami.

Dodržiavať tieto pravidlá nie je až také náročné ako sa môže zdať na prvý pohľad. Môžete tak predchádzať nielen vredom, ale aj iným rovnako nepríjemným ochoreniam.

вылечить язву

Teraz vám prezradíme to najhlavnejšie: ako sa zbaviť vredu za pár týždňov. Po prvé, musíte sa vzdať vašej obvyklej stravy a nahradiť ju jedným jednoduchým jedlom. Potrebujete varenú pohánku a dusenú zeleninu bez masla. Zeleninu si vyberte podľa vlastnej chuti, môžu to byť paradajky, trochu brokolice a sladká paprika. Potom si pohánku zmiešate spolu so zeleninou v mixéri, pridáte naklíčenú pšenicu, trochu kurkumy a soľ. Takto pripravenú kašu konzumujte 3x denne po dobu 1-2 týždňov.

Táto kaša by sa mala stať hlavnou zložkou jedálnička. Je potrebné vzdať sa cukru, keksíkov a všetkého nezdravého, na čo ste boli zvyknutí. Taktiež je dôležité nezapíjať ju vodou. Má regeneračné a obalové vlastnosti, vďaka ktorým sa vred vylieči takmer okamžite, pretože vaša imunita bude posilnená a pripravená bojovať proti rôznym ochoreniam.

Recept je nielen jednoduchý na prípravu, ale aj cenovo dostupný a podľa mnohých lekárov je vhodný na prečistenie tela. Samozrejme, pred konzumáciou je potrebné poradiť sa s vaším lekárom, pretože akýkoľvek tradičný liek by sa mal používať s opatrnosťou.

zdroj : takprosto.cc