Jej snúbenec zomrel rok pred svadbou, žena sa však nezrušula svadobné fotenie. NEUVERÍTE, Čo UROBILA

Nikki Salgot bola v siedmom nebi, keď ju jej vyvolený seržant Colin Rose požiadal o roku. Ich svadba sa mala konať 14.októbra 2017. O pár mesiacov od zásnub sa ich všetky nádeje zrútili ako domček z karát. Colin zomrel v dôsledku strelnej rany počas výkonu služby.

Žena zažila nepredstaviteľnú stratu. Rok po tragickej smrti jej partnera sa rozhodla urobiť niečo špeciálne, aby si uctila spomienku na milovaného človeka, ktorý nečakane zomrel.

Colin Rose si získal jej srdce vďaka svojej láskavosti a citlivosti. Bohužiaľ, osud mu nedoprial život s milovanou ženou a ukončil jeho život počas policajnej naháňačky. Zlodej ukradnutého auta niekoľkokrát vystrelil na policajné auto a jeden náboj zasiahol aj Colina.

Muž v nemocnici zomrel a jeho snúbenici ostali len oči pre plač. Po čase, keď nabrala silu žiť ďalej, uvedomila si, že sa musí postarať o to, aby spomienka na Colina žila večne. Svojím nádherným nápadom všetkých príjemne prekvapila…

Každý vie, že svadba sa nezaobíde bez fotografií. Nikki požiadala svojho talentovaného fotografa a spolužiaka o pomoc. Spoločne sa vybrali do okúzľujúceho lesa, kde sa im podarilo urobiť niekoľko úžasných snímkov.

Odvážna žena sa prezliekla do svadobných šiat, ktoré si kúpila dávno pred plánovanou svadbou. „Na fotografii je stelesnením žiaľu, sily, zraniteľnosti a priebojnosti – všetko v jednom“, hovorí fotograf.

Colin bol na svoje povolanie hrdý, čo je dôvodom, prečo Nikki na fotografiách drží vlajku, čapicu a policajný odznak.

Fotenie bude Nikki vždy pripomínať lásku k milovanému mužovi. Hoci minulosť už nedokážeme zmeniť, ostáva nám Nikki zaželať veľa síl a schopnosť vyrovnať sa so smrťou jej nastávajúceho manžela…

Ak sa vám tento článok páčil, zdieľajte o aj s vašimi priateľmi na Facebooku!

 

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Nikki Salgot bola v siedmom nebi, keď ju jej vyvolený seržant Colin Rose požiadal o roku...." />