Kaderníčka nám ukázala módne účesy na rok 2018, ktoré sú nielen pre ženy nad 35 rokov

Ženy chcú skúšať niečo nové a neupadnúť do rutiny najmä čo sa ich účesu týka. Čo môže byť lepším riešením ako nový strih vlasov? Ak k tomu pripočítate zlepšenie nálady a odpočítate niekoľko rokov, vyjde vám ten správny dôvod na zmenu!

Vybrali sme pre vás tie najlepšie varianty účesov pre ženy po 40-tke, s ktorými budú vyzerať štýlovo a mladistvo.

Staršie ženy majú rovnaké možnosti, ako tie mladšie len s tým rozdielom, že by mali byť o niečo decentnejšie a jemnejšie. V prípade, že si niekto myslí, že dlhé vlasy sú len pre mladé ženy, ste na omyle. Pevné, dlhé a zdravé vlasy plné lesku ešte nikdy nepokazili celkový vzhľad ženy.

Prirodzenosť je stále v móde – hladké rovné vlasy, elegantné vlny, mierna strapatosť a nedbalosť sú hlavnými trendmi budúceho roka. Pozrime sa na to bližšie…

  1. Vlny na dlhých vlasoch

Ak máte pekné dlhé vlasy a nechcete sa s nimi rozlúčiť, vlny sú pre vás to pravé orechové. Stojí však za zváženie, že taký účes bude vyzerať dobre len na hustých a zdravých vlasoch. Dlhé vlasy umožňujú experimentovať s rôznymi variantmi. Rok 2018 sa zameria na nedbalejšie vlny, ktoré dokonale vyhovujú ako mladším, tak aj starším ženám.

лучшие прически на длинные волосы

волны на длинные волосы

красивые прически на длинные волосы

  1. Kaskáda

Najbežnejším riešením pre stredne dlhé vlasy je kaskáda. Tento strih vám umožňuje vytvoriť širokú škálu účesov: biznis ženu ale aj romantickú zvodkyňu. Môžete experimentovať so stylingom: natočenie kučier, vytvorenie jemných vĺn alebo dokonale rovné vlasy. Všetko podľa vašej chuti a nálady!

каскад

лучшие стрижки в 2018 году

  1. Predĺžené kare

Vyzerá to tak že tento účes nikdy nevyjde z módy. Skvelý nápad s množstvom rôznych variant. Ak rady experimentujete, vyskúšajte niečo asymetrické!

удлиненное каре

модные стрижки

модное каре 2018

  1. Pozdĺžny bob

Nepochybný favorit budúcej sezóny, ktorý pomáha ženám vyzerať štýlovo a mladistvo. Prirodzenosť je vítaná, takže nebudete potrebovať príliš veľa laku ani česania. Stylisti hovoria, že účes pomáha predĺžiť krk a lícne kosti.

удлиненный боб

боб модный в 2018

  1. Garson

Ak sa stále zamýšľate nad krátkym zostrihom, vyskúšajte toto. Je ženský, štýlový , originálny a mladistvý zároveň. Mali by sa mu ale vyhýbať bacuľatejšie ženy s okrúhlou alebo štvorcovou tvárou.

стрижка гарсон

  1. Pixie

Krátky pixie účes bude záchranou pre ženy s jemnými a riedkymi vlasmi. Účes patrí do kategórie efektívnych viacvrstvových strihov a aj napriek krátkej dĺžke pôsobí jemne a rafinovane.

стрижка пикси

кому идет пикси

  1. Krátke kare

Toto je klasika! Existuje niekoľko odlišných strihov a každá žena si musí nájsť ten svoj. Ak nerady experimentujete, poproste vašu kaderníčku o takýto zostrih.

короткое каре

  1. Bob

Účes tohto typu zostáva v móde, no klasický bob už nie je tak aktuálny ako kedysi. Ak ste fanúšikom boba, v nasledujúcej sezóne nič nepokazíte , ak pri jeho vytváraní skúsite niečo nezvyčajné. Možno stojí za to porozmýšľať o postupnom zostrihu.

боб каре

Vyšší vek nie je dôvodom na ukončenie zaujímavých a nezvyčajných účesov, pretože každá žena si chce svoju mladosť udržať o niečo dlhšie, ak je to možné. Pokiaľ si vyberiete ten správny strih, ktorý skryje vaše malé nedostatky a naopak zvýrazní prednosti, môžete vyzerať aj o 10 rokov mladšie. Niekedy aj malá zmena účesu dokáže dramaticky zmeniť váš život.

foto:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Ženy chcú skúšať niečo nové a neupadnúť do rutiny najmä čo sa ich účesu týka. Čo..." />