Lekári poslali dievča domov, aby umrela vo svojej posteli… Toto si musíte prečítať…

Keď Jamie Beckenhoster začula divný buchot v izbe svojej dcéry s hrôzou v očiach k nej okamžite pribehla. Triasla sa na podlahe a následne na to omdlela. Zdrvená matka sa neskôr dozvedela, akou chorobou trpí jej malé dievčatko. Po niekoľkých vyšetreniach lekárov bolo všetko jasné – Brittany trpí epilepsiou.

Spočiatku to nebolo jednoduché, ale nebrali to ako katastrofu. Koniec koncov aj samotná matka žila s epilepsiou po celý svoj život a myslela si, že jej dcéra na tom nebude o nič horšie. Lekári jej predpísali niekoľko liekov, no aj napriek tomu sa ochorenie prejavilo v omnoho závažnejšej forme.

Záchvaty sa začali objavovať čoraz častejšie a Brittany postupne prestala plnohodnotne vnímať, čo sa okolo nej deje. Nemohla ostať bez dozoru ani na chvíľu, pretože si kvôli kŕčom mohla ublížiť. Pri pohľade na vyšetrenia mozgu, lekári len krútili hlavami. Všetko bolo omnoho horšie ako sa na prvý pohľad zdalo.

Časom sa symptómy zintenzívnili. Brittany úplne prestali hovoriť a jej rodičia ju museli naučiť, aby so sebou vždy a všade nosila prilbu. Takto dúfali, že aspoň zabránia úrazom hlavy počas záchvatov. Matka malého dievčaťa bola veľmi zarmútená, pretože verila, že ona je tomu všetkému na vine. Bola si istá, že dcérka zdedila epilepsiu práve od nej.

V jednu noc sa stalo niečo neuveriteľné. Žena, ktorá driemala pri svojej dcére, sa vyľakala, keď jej dieťa náhle vyskočilo a otvorilo oči naširoko. Jamie si myslela, že jej dcéra opäť dostáva záchvat. Brittany sa však cítila dobre. Neskôr svojej mame povedala, že sa jej snívalo o Ježišovi, ktorý jej sľúbil uzdravenie!

Najzaujímavejšie je, že od toho sa jej zdravie skutočne zlepšilo. Predtým lekári ani nevedeli nájsť vhodné miesto, kde by ju umiestnili a tak ju radšej poslali domov. Tam aspoň bola obklopená rodinou a príbuznými.

Sen, ktorý Brittany mala však všetko zmenil a jej choroba sa postupne stávala minulosťou. Dnes je dospelá a študuje psychológiu na vysokej škole. Pri pohľade na ňu by nikto nepovedal, že jej lekári už nedávali takmer žiadne šance na prežitie.

Či už tomuto príbehu veríte alebo nie, pre mnohých ľudí to bol dôkaz, že zázraky sa skutočne dejú…

 

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Keď Jamie Beckenhoster začula divný buchot v izbe svojej dcéry s hrôzou v očiach k nej..." />