Má 47 rokov a celý svet obdivuje postavu prvej dámy USA. Takto Melánia Trumpová zhodila prebytočné kilá

 

Krásne ženy vedia o zdravom stravovaní mnoho, ale nie všetky mali tú možnosť stať sa prvou dámou Spojených štátov amerických. Dnes si niečo napíšeme o princípoch stravovania Melánie Trumpovej.

Minulosť modelky ju naučila ako sa o seba starať a najmä to, ako čo najlepšie vyzerať: štíhle nohy, správne proporcie a disciplína. Človek musí na sebe pracovať a dbať na to, aké jedlo dáva do svojho organizmu.

Nikto jej nevytvoril špeciálny jedálniček, pretože jej diéta spočíva na intuitívnom stravovaní. Samozrejme, neznamená to, že zje všetko čo uvidí. Pripomenieme len, že Melánia má tesne pred 50-tkou a vďaka pravidlám, ktorými sa riadi, vie, čo je pre ňu vhodné a čo by mala obmedziť.

Dodržuje len 3 najhlavnejšie pravidlá a doprajte svojmu telu špeciálny zelený kokteil s ktorým bývala modelka už niekoľko rokov začína svoj deň.

  1. VODA

Spolu s vodou sa telo zbavuje aj mladosti. Melánia preto nikdy nedopustí, aby pociťovala smäd. Všimnite si, ako väčšina modeliek si na kastingoch nosia fľaše s vodou.

  1. OVOCIE

Každý deň si prvá dáma dopraje 7 ks rôznych druhov ovocia, pretože je to výborná prevencia proti starnutiu. Ovocie obsahuje antioxidanty a esenciálne kyseliny potrebné pre naše telo. Je vhodné ako desiata či olovrant a zásobí nás energiou. Množstvo vitamínov a vlákniny bude mať pozitívny vplyv na všetky systémy.

  1. INTUITÍVNE STRAVOVANIE

Melánia verí, že naše telo vždy vie, čo potrebuje. Je jasné, že niekedy dostanete chuť na niečo z rýchleho občerstvenia a ani ona sama sa tomu nebráni. Dôležité je, aby ste všetko konzumovali s mierou. Načúvajte svojim pocitom možno práve vtedy, keď máte chuť zjesť niečo špeciálne.

Ponúkame vám jej obľúbený a užitočný kokteil z pšenice!

  • 70g pšenice
  • 3 lístky mäty
  • 1/2 citrónu
  • 100 ml vody

Najskôr si musíte dať naklíčiť pšenicu a to tak, že na noc ju zalejete, preložíte na vlhkú gázu a oviniete. Po pár dňoch začne klíčenie. Klíčky môžete použiť keď ich veľkosť bude dosahovať niečo menej ako 1 cm. Pomocou mixéra rozmixujte výhonky s mätou, šťavou z polovice citróna a rozrieďte to vodou. Na zdravie!

zdroj:sovkusom.ru

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
  Krásne ženy vedia o zdravom stravovaní mnoho, ale nie všetky mali tú možnosť stať sa..." />