Obrady vykonávané počas splnu. Splnenie želaní, získanie lásky a peňazí… Stačí urobiť len…

Spln je v priebehu celého mesiaca najvhodnejší čas na vykonávanie rituálov očisťujúcich negatívnu energiu – napríklad obradov očisťujúcich nejaký priestor alebo auru, obradov rušiacich uhranutia alebo urieknutiu, rituálov, ktoré vás zbavia všetkého nepotrebného a škodlivého. Svetlu úplného Mesiaca sa odporúča vystavovať predmety a objekty, ktoré vám nejako bránia v sebazdokonaľovaní a brzdí váš rast ako osobnosť.

Rituály za splnu sú často tiež vykonávané, aby sme sa zbavili zlých návykov – napríklad závislosti na drogách alebo alkohole, fajčenie, nezdravé výživy alebo nejakého nezdravého sklonu vymaniť sa z čohokoľvek. Ak vám skrátka niečo bráni v šťastnom, spokojnom a pokojnom živote a chcete sa toho za každú cenu zbaviť čo najskôr, potom najlepším okamihom, najvhodnejším obdobím na to je práve čas, kedy na oblohe žiari strieborná tvár úplného Mesiaca.

Oslobodzujúci rituál

Na list papiera napíšte tri veci, ktorých sa túžite v najbližšom čase zbaviť – napríklad nejakých zlozvykov, alebo ochorenia. Potom ho musíte čo nejslávnostnějšom spôsobom spáliť. Vôbec najlepším spôsobom je stretnúť sa niekde vonku s priateľmi, z ktorých každý má na svojom papieri napísané, čoho sa chce zbaviť. Potom sa zapáli oheň, všetci sa postavia okolo neho do kruhu a jeden po druhom do neho hádžu svoj list papiera.

Dôležité je pozorne sledovať, ako sa «problémy» premieňajú na popol. Ak však nemáte možnosť niekde zakladať oheň, môžete voliť iný spôsob. Zapíšte svoje želanie rovnako ako v predchádzajúcom prípade – čoho sa chcete zbaviť. Potom ich prečítajte nahlas, čo najsilnejším hlasom. Načo papier spáľte nad plameňom sviečky. Popol spláchnite.

 

Obrad na očistenie aury

Veľmi silný úplnkový obrad, ktorý očisťuje auru. Na vykonanie je najvhodnejšia polnoc.

Potrebovať budete:

sedem lyžičiek medu
sedem lyžičiek cukru
sedem lyžičiek škorice
Všetky prísady zmiešajte a naneste na telo. Nechajte pôsobiť po sedem minút.

Počas tejto doby vyslovte akúkoľvek modlitbu (napríklad Otčenáš). Predstavujte si, ako sa zbavujete všetkého nečistého. Negativita odchádza, odpláva od vás doďaleka. Po obrade zmyte zmes teplou vodou.

Ak cítite, že vaša aura potrebuje naozaj silnú očistu, vykonávajte tento obrad sedem nocí po sebe.

Rituál posilňujúci sexuálna príťažlivosť

Do pohára nalejte prevarenú vodu a vhoďte do nej ľavou rukou štipku soli. Postavte ju tak, aby do nej dopadalo mesačné svetlo. Kým sa soľ nerozpustí, prednášajte zaklínadlo: «Mesačná voda, čistá ako dievčenská slza, nech som večne krásna a mladá, nech ma ten miluje, koho mám rada!» Pohár nechajte stáť na rovnakom mieste po celú noc.
Ráno vypite na lačný žalúdok dúšok tejto vody a v duchu hovorte: «Voda dovnútra, krása navonok!» Opakujte každé ráno, kým v pohári bude zostávať nejaká voda.

 

Úplnkový obrad na splnenie želania

Tento obrad musíte nevyhnutne vykonávať o prvom splne nasledujúcom po vašich narodeninách. Napíšte na list papiera zoznam akýchkoľvek svojich prianí materiálnej povahy – napríklad dom, auto, telefón a pod. Je veľmi dôležité, aby to bola priania naliehavé a úprimné.

Keď sú všetky želania na papieri, zostáva len požiadať vyššie sily o nápovedu a pomoc a zároveň im ďakovať za všetko, čím vás obdaria. Má sa za to, že všetko, čo človek na tento papier napíše, môže získať v priebehu nasledujúceho roka.

Úplňkové obrad na získanie peňazí

Musíte ho vykonávať naozaj v noci za splnu. Je veľmi dôležité, aby obloha bola úplne jasná a hviezdy aj Mesiac boli dobre vidieť.

Vezmite šálku, do polovice ju naplňte vodou a vhoďte do nej mincu striebristej farby. Postavte ju na parapet alebo ju vyneste na balkón. Samozrejme, ak máte tú možnosť, je najlepšie vykonávať obrad niekde vonku. Do šálky však musí dopadať naplno mesačné svetlo.

Opatrne, zľahka prejdite oboma dlaňami nad hladinou vody, ako by ste z nej chceli zobrať striebro. Trikrát pritom hovorte tieto slová: „Zázračný mesačné pane! Daj mi prosím bohatstvo, naplň mi dlane striebrom a zlatom. Unesie všetko, čo mi nadělíš! “
Potom vyjdite von a vodu vylejte do zeme – nie na asfalt alebo len tak náhodne, ale do skutočnej krajiny. Mincu si schovajte do peňaženky.

Páčili sa vám tieto rady? Podporte autora článku svojim lajkom na článok alebo zdiľaním hneď pod článok dole :) ďakujeme

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Spln je v priebehu celého mesiaca najvhodnejší čas na vykonávanie rituálov očisťujúcich negatívnu energiu – napríklad..." />