Ohromujúca blondínka: 10 elegantných obrazov Charlize Theron. S vekom je čoraz krásnejšia!

 

Hollywood nás teší obrovským počtom krásnych herečiek. Ale, niekto vo filmovom priemysle sa zdrží na chvíľu a niekto sa objavuje na obrazovkách stále. Film „Bez ľútosti“ so Charlize Theron v hlavnej úlohe spôsobil, že všetci zavzdychali nad nevädnúcou krásou tejto ženy. A má, mimochodom, 42 rokov.

Ešte v 90. rokoch minulého storočia Charlize očarila režisérov a divákov nezvyčajnou kombináciou detskej krásy a sexuality. A táto herečka je známa touto neporaziteľnou kombináciou dodnes. Redakcia „chillin.sk“ pripravila výber najefektívnejších vystúpení blondínky Charlize Theron vo svete. Táto žena inšpiruje byť krásnou.

obrázky Charlize Theron

Výbušná blondínka Charlize

Rovnako ako u mnohých známych krások, tak u Charlize život nebol veľmi jednoduchý, ale zároveň zaujímavý. Rodáčka Juhoafrickej republiky môže hovoriť 26 africkými dialektami. V detstve pred jej očami matka zastrelila otca, aby ochránila seba, ale v budúcnosti to bola matka, ktorá sprevádzala úspechy svojej dcéry. Presvedčila 16-ročnú dcéru, aby sa zúčastnila modelingového konkurzu, ktorý vysoká a atraktívna dievčina, prirodzene, vyhrala.

Potom nasledovala medzinárodná súťaž, zmluvy, potom si ju všimli významní režiséri. Jej nezvyčajná krása, elasticita (Charlize sa zaoberala baletom) a sebavedomie urobili svoju prácu a dnes si môžeme vychutnávať obrázky s oscarovou herečkou.

Obrazy Charlize Theron

Práve film „Advokát diabla“ vyniesol herečku na vrchol slávy. Bolo nemožné nezamilovať sa do tak peknej tváre so svetlými kučerami.

 obrázky Charlize Theron

V roku 2004 získala Chazlize Oscara za najlepšiu ženskú úlohu vo filme „Monštrum“. Na slávnostnú ceremóniu prišla herečka v krásny ch šatách s odhaleným chrbtom. Veľmi dobrá voľba. 

obrázky Charlize Theron  

V roku 2005 sa herečka rozhodla dramaticky zmeniť svoj obraz kvôli úlohe. Úloha brunetky bola našťastie krátkodobá. Pre červený koberec si herečka vybrala tmavomodré šaty a veľmu ženskú siluetu.  

Charlie Theron tajomstvo mládeže  

V roku 2008 Charlize opäť experimentovala – s krátkymi vlasmi. Takýto strih zvýraznil krásny krk a ramená ženy. 

Charlie Theron tajomstvo mládeže

S pribúdajúcim vekom herečka nevädne. Doteraz sa herečka objavuje na verejnosti v krátkych šatách. 

Charlie Theron tajomstvo mládeže  

A je rok 2013. Charlize má 38 rokov, ale vyzerá vynikajúco. Šaty – jednoducho úžasné! 

Charlie Theron tajomstvo mládeže  

Elegancia vždy patrila k Charlize. Tieto čierne šaty sú skvelým vrcholom jej ženskosti. 

Charlie Theron tajomstvo mládeže  

V roku 2015 na červenom koberci vyzerala Charlize ako víla. 40-ročná herečka má vynikajúcu fyzickú formu. 

Charlie Theron tajomstvo mládeže  

V roku 2016 herečka šokovala všetkých svojim vonkajším vzhľadom. Takú postavu nemajú ani mladé dievčatá. Charlize bez rozpakov ukazuje svoju figúru na všetkých fotografiách. 

Charlie Theron tajomstvo mládeže

V roku 2017 Charlize doslova omladla. Sleduje módne trendy a opäť ukazuje svoju dokonalú postavu. V hlavnej úlohe vo filme „Bez ľútosti“ ukázala množstvo obrazov, v každom vyzerala úžasne. 

Charlie Theron tajomstvo mládeže  

Rada redakcie

V jednom zo svojich rozhovorov hviezda povedala: „Jedného dňa ženy porazia tento svet.“ Skutočne sa to stane, ak budú vyzerať ako Charlize vo svojom 42-tych rokoch. Herečka sa prakticky nezmenila za 20 rokov, a tak sme sa rozhodli zdieľať jej tajomstvá krásy.

Charlize neopúšťa dom bez použitia krému s vysokou úrovňou ochrany pred UV žiarením, dokonca aj v daždivom počasí. Mimochodom, hviezda často mení prostriedky na starostlivosť o pleť, takže nie je zvyknutá na určité výrobky. 

Charlie Theron tajomstvo mládeže  

V každodennom živote Theron nepoužíva sušič vlasov a môže ísť aj s mokrými vlasmi. Charlize má od prírody jemnú postavu, ale udržiava si svoju formu tým, že už mnoho rokov sa zaoberá jogou. Tiež celebrita miluje jazdiť na bicykli.

Máte radi filmy s Charlize Theron? Povedzte nám o tom v komentároch a nezabudnite sa podeliť o zaujímavý článok so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach!

zdroj foto: takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
  Hollywood nás teší obrovským počtom krásnych herečiek. Ale, niekto vo filmovom priemysle sa zdrží na..." />