Staršia sestra ju podporovala až do samotného konca – vtedy sa stal zázrak!

Keď na svet prišla dcérka Stephena a Amy Smithových, Poppy, rodičia hneď vedeli, že s ňou niečo nie je v poriadku. Dievčatko totiž trpelo na Moebiov syndróm. Jedná sa o vzácne vrodené neurologické ochorenie, pri ktorom sú porušené hlavové nervy. Dieťa sa nemôže napríklad usmievať, krčiť obočie, má tiež problémy so sluchom a nemá rozvinutý sací reflex.

Vďaka liečbe sa stav malej Poppy mierne zlepšil. Aj naďalej sa však nemohla usmievať. Boj dievčatka zastavilo nečakané ochorenie.

 

Jedného dňa išla Amy k postieľke dcérky a videla, že je v bezvedomí. Okamžite ju s manželom zaviezli do nemocnice, kde lekári zistili, že dievčatko má v pľúcach tekutinu, čo viedlo k poškodeniu mozgu. Všetci čakali len to najhoršie … Minuloročné Vianoce rodina strávila s dcérkou v nemocnici. Súrodenci (14-ročná Elisha, 12-ročná Macey a 11-ročný Alfie) chceli Poppy zlepšiť náladu.

Keď ju Macey len tak pre srandu pobozkala na bruško, stalo sa niečo neuveriteľné! Poppy sa začala smiať!

O niekoľko týždňov neskôr mohla už malá bojovníčka domov. Pomaly sa učila používať všetky svaly tváre a vyzerá to tak, že bude úplne zdravá! Držíme jej prsty!

Zázraky existujú! Zdieľajte tento článok na Facebooku!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Keď na svet prišla dcérka Stephena a Amy Smithových, Poppy, rodičia hneď vedeli, že s ňou..." />