TOP 10 Poverier týkajúcich sa privítania Nového roku. Ak bol pre vás ROK 2017 nešťastným, urobte TOTO

Či už poverám prikladáte veľký význam alebo ich ignorujete, nič to nemení na fakte, že sú súčasťou nášho života a v istých prípadoch ho vedia kontrolovať. V predvečer Nového roku sa znamenia a povery stávajú aktuálnou témou, pretože každý človek sa chce vyhnúť nepriazni osudu a prežiť šťastný rok 2018.

новый год

Pri ktorých znameniach by ste mali zbystriť pozornosť, aby ste si zabezpečili úspech vo všetkých oblastiach života a šťastne privítali rok Zemského Psa?

собака

ŠŤASTIE

 1. Pes je priateľský tvor, preto sa odporúča osláviť Nový rok vo veľkej a zábavnej spoločnosti. Čím viac hostí, tým viac radosti zažijete v budúcom roku.

компания

 1. Symbol roka prinesie do životov ľudí šťastie. Pes miluje mäso, práve preto si na stôl pripravte niekoľko pokrmov z mäsa či rebierok. Okrem toho si ľudia pripravujú šaláty a občerstvenie ladené zo žltej a oranžovej zeleniny: mrkva, sladká paprika, jablká, olivy.

мясо

 1. Ak na ulici uvidíte nejakého túlavého psa alebo mačku, pohlaďte ich a nakŕmte – potom bude rok Psa pre vás obzvlášť úspešný.

покорми собаку

 1. Dôležitou udalosťou privítania Nového roku Žltého psa je toto: ak prespíte polnoc z 31.decembra na 1. januára, bude vás sprevádzať šťastie po celý rok.
 2. Pri príprave oslavy nadchádzajúceho roku sa často stane, že sa potkneme o prah dverí. Pozrite sa bližšie, s akou nohou sa vám to stalo – ak ľavá, očakávajte menší neúspech, pravá noha vás naopak privedie k úspechu.
 3. Ak sa vám v predvečer Nového roku bude snívať sen o psovi, čakajú vás šťastné udalosti.

собака во сне

 1. Ak bol pre vás rok 2017 nešťastným, v predvečer 31. decembra spáľte kalendár s končiacim rokom. Zatiaľ čo papier horí, predstavte si, ako sa zbavujete všetkých problémov a rok 2018 začnete s čistým štítom.

с чистого листа

 1. Položte si ošúpané mandarínky pod vianočný stromček a začnite sa tešiť na úspešný rok.

мандарин

 1. Priveďte si šťastie do domu doslovne a príchodom Nového roku si otvorte vchodové dvere alebo okná.

BLAHOBYT

 1. Ozdobte si vianočný stromček symbolickými bankovkami a mincami, aby ste počas celého roka mali dostatok finančných príjmov.

украшение

 1. Kúpte si pokladničku v tvare psa a naplňte ju hrsťou mincí rôznych hodnôt. Položte ju ku vchodu domu a požiadajte hostí, aby do nej hodili aspoň jednu mincu, čisto symbolicky.
 2. Nový rok by mal byť oslavovaný v niečom novom, potom bude celý rok plný peňazí. Ak počas noci zmeníte oblečenie, nasledujúci rok prídu do vášho života nové veci a ľudia. To isté platí pre dizajn domu: kúpiť niečo nové z interiéru na oslavu, napríklad koberec alebo záclony! Prosperita zaručená!
 3. Nezabudnite si do vrecka vložiť bankovku s väčšou hodnotou, aby ste počas celého roku nestratili šťastie vo finančnej oblasti. Ak máte oblečenie bez vreciek, špendlíkom si pripevnite bankovku na nenápadné miesto. Po oslave Nového roku premiestnite peniaze do peňaženky. Bankovka sa stane vaším talizmanom po celý nasledujúci rok.

купюры

 1. V novom roku je vhodné, aby ste vyhodili všetok rozbitý alebo popukaný riad. V opačnom prípade tieto trhliny ovplyvnia váš stav financií.
 2. Koho 1. januára oblíže domáca mačka alebo pes, ten si počas roka výrazne prilepší.

RODINA A DETI

 1. Pri odpočítavaní posledných sekúnd by sa mali obaja manželia držať za ruky. Tento akt posilní vzťah a zabezpečí harmóniu v rodine počas budúceho roka.
 2. Pár, ktorý chce čo najskôr počať dieťa, by si mal na vianočný stromček (alebo pod neho) zavesiť akúkoľvek detskú vec, napríklad dupačky alebo cumlík.

держаться за руки

 1. Aby sa vo vašej rodine nevytvárali zbytočné konflikty, kúpte si alebo vyrobte ochrancu v podobe trojfarebného psa. Talizman si uložte na významné miesto, aby vás a vašich blízkych ochraňoval pred rodinnými problémami, zradami a hádkami.

DOMÁCNOSŤ

 1. Ešte pred tým, ako privítate Nový rok, vyhoďte z domu všetky odpadky, zbavte sa starých, nepotrebných vecí. Najlepšie urobíte, ak tieto nepotrebnosti darujete ľuďom bez domovu. Tento čin ovplyvní vašu karmu a šťastie do nasledujúceho roku.
 2. Ak vám počas zdobenia spadne vianočný stromček na zem, neznamená to nič zlé, práve naopak – váš príbytok opúšťajú zlé sily.
 3. Na vianočnom stromčeku by v žiadnom prípade nemali chýbať gule. Ochráni to majiteľov domu pred problémami a nečakanými situáciami. Čo sa týka vianočnej hviezdy, nastoknite ju na stromček ako prvú a odstraňujte ako poslednú.

украшение елки

 1. Posledná ozdoba odobratá z vianočného stromčeku sa po celý rok stane vaším talizmanom. Zaveste si ju niekde doma až do nasledujúceho roka.

 

Silvestrovský večer so šampanským

 1. Aby bol pre vás nasledujúci rok ziskový a bezproblémový, na stole by mala byť položená aspoň jedna fľaša šampanského. Čím viac, tým lepšie.

шампанское на столе

 

 1. Ten, ktorému padne do pohára posledná kvapka šampanského, bude šťastlivec. V priebehu roka dosiahne všetko, čo si zaumieni.

примета

 1. Pozorne sledujte, kam odletí korok zo šampanského. Osoba, ktorá je k nemu najbližšie si čoskoro zariadi osobný život podľa vlastných predstáv.

2018

A nakoniec cenné odporúčanie. Spomeňte si na všetky nádherné veci, ktoré sa vám stali v roku 2017, zavolajte svojim príbuzným a priateľom a poďakujte im. Nechajte všetko zlé za sebou, odpúšťajte a vstúpte s ľahkým srdcom do nového roku 2018!

 

 

foto:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Či už poverám prikladáte veľký význam alebo ich ignorujete, nič to nemení na fakte, že sú..." />