Vyberte si jednu z peňaženiek a pozrite sa, čo o vás povie. Ja som si vybrala číslo 3 a dozvedela som sa, že…

Všetci ľudia sa istým spôsobom snažia zlepšiť si svoju finančnú situáciu a materiálne zabezpečiť. Niekto to robí s ľahkosťou a iným sa to ani nepodarí. V čom spočíva to tajomstvo?

как выбрать кошелек

Rozhodli sme sa pripraviť pre vás test, s pomocou ktorého objavíte spomínané tajomstvo úspechu a prosperity. Pozorne si pozrite nasledujúci obrázok a vyberte si tú peňaženku, ktorá najviac upúta vašu pozornosť. Možno práve takto sa vám vesmír snaží naznačiť, ako by ste mohli zbohatnúť…

какой выбрать кошелек

  1. Ak sa vám zapáčila peňaženka č.1, cesta k vášmu blahobytu bude založená na čistote myslenia a morálke. Ak budete klamať alebo niekoho zradíte, peniaze sa k vám nikdy nedostanú. Držte sa teda svojich zásad, nasledujte vytýčený cieľ a nikdy nechoďte ruka v ruke s podlosťou, v opačnom prípade na to doplatíte.

как привлечь деньги

  1. Druhá peňaženka odkrýva tajomstvo bohatstva vo vašej hlave. Ste doslova generátor nových nápadov. Flexibilná myseľ, otvorenosť názorov a vynaliezavosť vám dopomôžu k tomu stať sa úspešným a zabezpečeným človekom. Najlepšie urobíte, ak sa budete pohybovať vo finančnej alebo právnickej sfére.

какой кошелек лучше

  1. Ak ste si vybrali tretiu peňaženku, hlavným tajomstvom vášho úspechu je viera. Nezáleží na to, v čo alebo v koho veríte. Hlavné je, že vám to dodáva silu a inšpiruje ísť ďalej. Na dosiahnutie úspechu je najlepšie veriť v seba a svoju vlastnú silu. Najlepšou prácou pre vás je zamestnanie spojené s ľuďmi – lekár, učiteľ a podobne.

как стать богатым

  1. Vybrali ste si peňaženku č.4? Nadobudnuté bohatstvo sa premení na krajší a útulnejší domov. Opravy, budovanie alebo varenie – možnosti na prínos financií do vášho domu. Najdôležitejšie je, že sa snažíte dať ľuďom komfort a pohodlie.

как выбрать кошелек

  1. Túžba neustále napredovať je vaším hnacím motorom a tajomstvom na zbohatnutie. V prípade, že ste uviazli v kolotoči rutinných činností, musíte sa z nich čo najskôr vymaniť. Cestovanie, šport – to je niečo pre vás. Váš koníček dokážete premeniť na ziskové podnikanie.

какой должен быть кошелек

  1. Ak sa vám zapáčila posledná peňaženka, vaša cesta k obohateniu je založená na chamtivosti. Táto nenásytnosť sa našťastie netýka vášho vlastného obohatenia ale života. Máte potešenie z každého prežitého okamihu a s radosťou si užívate všetko, čo vám svet ponúka. Svoje zážitky môžete zdieľať s ostatnými ľuďmi spôsobom, aký vám najviac vyhovuje a výsledkom sa obohatíte nielen duševne, ale aj finančne. Zamestnanie v reštaurácii alebo v oblasti zábavy je niečo, nad čím by ste mali minimálne pouvažovať!

как привлечь деньги

Toto je len test, nie skutočnosť, že výber peňaženky na obrázku vám pomôže pri výbere vašej životnej cesty. Ezoterici sa však domnievajú, že peňaženka má silný vplyv na materiálnu pohodu človeka a preto je potrebné k nej pristupovať zodpovedne. Samozrejme, neznamená to, že po zakúpení si tej pravej peňaženky okamžite zbohatnete. Znamená to, že energia, ktorá z nej bude vychádzať, vám pomôže k sebe prilákať peniaze a prosperitu. Takže, ako si vybrať peňaženku, aby vám priniesla blahobyt?

выбор кошелька

V prvom rade, peňaženka, ktorú si chcete kúpiť, by sa vám mala páčiť a vyvolávať vo vás pozitívne emócie. Nemusíte ju nájsť okamžite, doprajte si na to dostatok času. Vezmite si ju do rúk a snažte sa predstaviť si samého seba v budúcnosti. Vidíte sa ako bohatý človek? Myslíte si, že je to peňaženka, ktorá vám pomôže dosiahnuť všetko? Potom je pre vás tá pravá!

Dôležitá je aj kvalita samotnej peňaženky. Nebuďte skúpy a zainvestujte do prírodnej kože! Na farbe nezáleží, je ale potrebné, aby bola priestranná a peniaze sa do nej bez problémov pomestia.

A čo je najdôležitejšie, nikdy nenoste ošúchanú, starú alebo potrhanú peňaženku. Musíte mať úctu k peniazom a zaobchádzať s nimi starostlivo a opatrne. Nenoste ich vo vreckách alebo sáčkoch či na iných pochybných miestach. V takom prípade môžete očakávať, že sa vám začnú peniaze oblúkom vyhýbať.

Dúfame, že tieto jednoduché tipy vám pomôžu v živote uspieť a zbohatnúť. Samozrejme, neočakávajte, že sa to stane v priebehu jedného dňa. Na dosiahnutie cieľa je potrebné vynaložiť patričné úsilie a až potom sa dostaví to požadované ovocie!

foto: takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Všetci ľudia sa istým spôsobom snažia zlepšiť si svoju finančnú situáciu a materiálne zabezpečiť. Niekto to..." />