Žena zachránila deti pred požiarom a skoro zomrela…Pozrite sa, čo sa stalo o 8 mesiacov..

33-ročná Angel Fiorini žila s mužom, do ktorého bola zamilovaná už od detstva a spoločne vychovávajú tri deti. Pred viac ako rokom sa ich život zmenil na nočnú moru. V jej dome vznikol požiar, ktorý takmer ženu aj deti poslal na druhý svet. Ak by si nezachovala svoju duchaprítomnosť, ráno by jej priateľ našiel dom na popol a v ňom štyri mŕtvoly.

Aaron v tú noc nebol doma, pretože bol na stretnutí s priateľmi. Angel strávila večer s deťmi a išla ich uložiť do postele. Uprostred noci sa žena prebudila na dusenie. Dom bol už zachvátený v požiaroch a vo vzduchu sa vznášal dym. Angel našťastie nestratila hlavu a okamžite sa ponáhľala postarať sa o svoje deti.

3-ročný Vinnie a malá Rosalie sa dostali z domu bez väčších problémov. V dome sa však nachádzala ešte staršia dcéra Joanne, ktorú matka zakrývala vlastným telom, len aby ju vyslobodila z horiaceho domu.

Žena si pamätá, ako otvárala rozžeravenú kľučku na dverách a na kove ostali kúsky jej kože. Vyšťavenú matku pomohol z prahu jej domu dostať na poslednú chvíľu sused, požiarnik na dôchodku.

Mladšia dcéra a syn neboli nijako ovplyvnení strašným požiarom, no Joanne a Angel museli hospitalizovať. Dievča sa zotavilo rýchlo – podľa lekárov môžu všetky tri deti vďačiť za život svojej matke. Zotavenie u Angely bohužiaľ prebiehalo o niečo komplikovanejšie.

Bakteriálna pneumónia spojená s pľúcnou embóliou pľúcnej artérie takmer zničila život tejto ženy. Musela podstúpiť niekoľko závažných operácií spojených s transplantáciou kože.

Bez podpory a pomoci rodiny by tento boj o život pravdepodobne prehrala. Neustále ju chodili navštevovať rodinný príslušníci aj priatelia a vďaka svojmu nezištnému činu sa stala miestnou hrdinkou. Mestská štvrť zozbierala peniaze na ich nový domov a okrem toho sa našli aj takí ľudia, vďaka ktorým sa mohla zaplatiť Angelina liečba.

8 mesiacov od tragédie, v júli, sa Aaron rozhodol, že chce svoju milovanú požiadať o ruku. Párik spolu žil 15 rokov, no bola to práve táto udalosť, ktorá ich priviedla pred oltár. Svadba novomanželov bola udalosťou, ktorú oslavovalo celé mesto.

Ako môžete vidieť, nie sú to len rozprávky, ktoré vždy majú šťastný koniec. Aj v reálnom živote sa stávajú zázraky a príbeh Aarona a Angely je priamym dôkazom, že skutočná láska existuje v dobrom aj v zlom.

zdroj:chillin.sk

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
33-ročná Angel Fiorini žila s mužom, do ktorého bola zamilovaná už od detstva a spoločne vychovávajú..." />