15 efektívnych inšpirácii pre váš interiér: zapáčia sa najmä tým, ktorí preferujú veci s unikátnym štýlom!

Iste nám dáte za pravdu, že v období rozkvetu najrozmanitejších trendov dizajnu mnoho z nás žije v skromných obydliach, ktoré si stále zachovávajú ducha sovietskej éry. Naša redakcia ponúka nový pohľad na interiér domácností a radí robiť malé kroky smerom k veľkým zmenám.

Nové nápady pre váš domov

1. „Obrazový transformátor“ sa stane nielen vynikajúcim doplnkom interiéru, ale tiež ušetrí cenné miesto v byte. Navyše si to nevyžaduje veľa peňazí. Pre tých, ktorí sú priaznivcami technológie spracovania dreva, nebude ťažké vytvoriť takýto skladací stôl.

2. Obyčajný látkový záves zakryje aj tie najväčšie regály.

3. Sklenený vchod do pivnice vyzerá veľmi pôsobivo. Takéto poklopy sú zhotovované na základe individuálnej objednávky a nie sú určené na skrytie vstupu do pivnice. Skôr sú vhodné na upútanie ako samostatný element dizajnu miestnosti. Samozrejme, obsah roho, čo je pod skleneným krytom by mal korešpondovať s dizajnom poklopu.

4. Kto povedal že zrkadlo musí byť v celku? Dizajnéri ponúkajú vyhnúť sa obyčajnosti prostredníctvom inštalácie viacero zrkadiel najrôznejších tvarov.

5. Zónovanie priestoru – výborný typ pre malometrážne byty

6. Tajné dvere za klasických schodiskom síce nie sú najlacnejšie, ale musíme uznať, vyzerajú pôsobivo.

7. Pre dosiahnutie podobného efektu nemusíte hneď siahnuť po drahom vitrážnom skle. Dizajnéri ponúkajú množstvo spôsobov – od kreslenia po skle špeciálnymi farbami až po samolepiacu tapetu.

8. LED osvetlenie v dlažbe – skutočné know-how v oblasti originálnych dizajnových riešení. Na vytvorenie podobného efektu sa používajú špeciálne moduly, ktoré sa ľahko upevnia na špáry dlaždice. Dokážu doplniť estetickú zložku akéhokoľvek interiéru.

9. Luster, ktorý premení dom na skutočný rozprávkový les! Netreba zabúdať, že takúto unikátnu vec si dokážete vyrobiť aj sami.

10. Myslíte že tapety sú úž dávno minulosťou? Omyl! Návrhári zdôrazňujú používať tento materiál ako dekoráciu pre jednu alebo aj viac stien.

11. Drevená podlaha nemusí byť vôbec nudná.

12. Ako sa vám páči konferenčný stolík zo sklených hranolov?

13. Živá stena rastlín bude úžasnou výzdobou každej kúpeľne.

14. Čo neurobíte pre pohodlie vašich blízkych! Takéto nezvyčajné umývadlo sa stane nepostrádateľným kúskom v kúpeľni, najmä ak máte malé deti alebo domáce zvieratá.

15. Dekoratívne panely z kameňa si môže vytvoriť každý. Stojí za to odložiť zvyšky prírodného materiálu.

Inšpirovali sme vás? Čo vás zaujalo najviac?

Zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Iste nám dáte za pravdu, že v období rozkvetu najrozmanitejších trendov dizajnu mnoho z nás žije..." />