8 príznakov neuspokojenej ženy! Toto sa stane so ženou, ak sa často nemiluje so svojim partnerom. Posledné je..

Ženy nedokážu žiť bez lásky! A bez tej fyzickej o to viac. Všeobecne rozšírený fakt, že ženy na rozdiel od silnejšieho pohlavia dokážu žiť bez telesných potešení, je nesprávny. Ale ak žena dokáže túžbu v sebe prekonať, tento nedostatok sexuality sa skôr či neskôr prejaví na jej vonkajšom vzhľade a psychickom zdraví..

«Chillin.sk» vám povie, aké príznaky odhalia neuspokojenú dámu a hlavne prečo ženy potrebujú pravidelnú sexuálnu intimitu.

неудовлетворенная женщина

Sexuálna absencia

Je dokázané, že sexuálne vyspelá žena potrebuje intimitu dva až päťkrát do týždňa v závislosti od temperamentu. Ak je však predstaviteľka nežnejšieho pohlavia odkázaná od intímneho života alebo jej neprináša želané uspokojenie počas 2-3 mesiacov, nevyhne sa negatívnym následkom, čo sa odrazí hlavne na jej kráse a zdraví.

Takto vyzerá neuspokojená žena! Vzhliadnite a presvedčte sa, že intímna blízkosť je pre ženu zárukou krásy a zdravia.

 1. Unavená
  Žena, ktorá pravidelne nedostáva sexuálne uspokojenie s určitosťou nespí sladko. To má za následok unavený vzhľad a kruhy pod očami. Počas orgazmu totiž ženský organizmus uvoľňuje hormón oxitocín, ktorý pôsobí ako prirodzené sedatívum. Chcete byť teda šťastnou a energickou? Milujte sa!
 2. Postaršia
  Kolagén, ktorý sa produkuje počas pravidelného pohlavného styku, robí pokožku hladkou, hodvábnou, zabraňuje vytváraniu nových vrások a dlhodobo udržuje mladistvý vzhľad.
  воздержание у женщин последствия
 3. So zlou pokožkou
  Negatívne emócie, spôsobené nedostatkom pohlavnej blízkosti, sami o sebe robia ženu menej atraktívnou. Akoby to nestačilo, pokožka sa stáva suchou, stráca sviežosť, elasticitu a prirodzenú pružnosť, objavujú sa vyrážky. Vlasy ochabujú a majú sklony k vypadávaniu.
  воздержание у женщин вред
 4. Nervózna
  V dôsledku nedostatku intímneho života sa žene kazí charakter. Takáto žena začína byť podráždená a nervózna, často kričí, hysterčí a plače kvôli maličkostiam. A samozrejme v takomto stave sa nedá náležito venovať rodine a práci. Odtiaľ pochádzajú nekonečné hádky a nezdary v práci.
 5. Neustále berie lieky proti bolesti
  Počas pohlavného styku ženský organizmus produkuje ohromné množstvo hormónov, ktoré majú analgetické vlastnosti. Endorfíny, prírodné náhrady morfia, zbavujú ženské telo od bolesti. Estrogény zasa potláčajú bolesť počas PMS a adrenalín je schopný potlačiť mierne bolesti hlavy a dokonca prekonať migrény.
 6. Často chorá
  Pravidelný pohlavný styk zvyšuje množstvo protilátok až o 30%. Z toho vyplýva, že nedostatok intímnych vzťahov nielen, že znižuje imunitu, ale ja prispieva k vývinu už existujúcich ochorení. Pri dlhodobom nedostatku môžu vzniknúť pomerne vážne problémy: krvácanie z maternice a dokonca opuchy v oblasti pohlavných orgánov.
  на что влияет воздержание у женщин
 7. Všetko zabúda
  V čase pohlavného styku sa stimuluje aktivita hipokampu, čo je práve časť mozgu zodpovedná za dlhodobú pamäť a neurogenézu. Takže všetka tá zábudlivosť pramení, bohužiaľ, z neuspokojenosti.
 8. So zníženou sebadôverou
  Ako je určite zrejmé, nedostatok intímneho života priamo ovplyvňuje ženskú sebadôveru. Dokonca aj ak je žena v dlhodobom vzťahu a nestratila na svojej príťažlivosti, dlhodobý nedostatok sexuálnej blízkosti ju môže naviesť na myšlienky, že niečo s ňou nie je v poriadku.
  Pravidelný pohlavný styk je najlepší spôsob ako bojovať proti nízkemu sebavedomiu, pomáha totiž žene cítiť sa atraktívnou a žiadanou.
  к чему приводит воздержание у женщин

Intimita je nielen príjemná ale aj užitočná. Pravidelný a úspešný sexuálny kontakt vás robia krásnou a zdravou, a koktejl z hormónov a neurotransmiterov vám zlepší náladu a urobí vás šťastnejšou a produktívnejšou. Vyberte si zdravie a krásu – milujte a buďte milovaná!

Páčil sa vám článok? Nezabudnite sa s ním podeliť s priateľmi na sociálnych sieťach.

zdroj: takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Ženy nedokážu žiť bez lásky! A bez tej fyzickej o to viac. Všeobecne rozšírený fakt, že..." />