Aj najväčší sebavedomí frajeri stíchnu, keď vidia nohy tejto mladej ženy…

Niekedy sa stáva, že komplexy v dospievajúcom veku vás môžu priviesť k svetovej sláve. Presne toto sa stalo ukrajinskej dievčine, ktorá má v súčasnosti na Instagrame 1,5 milióna sledovateľov a to všetko vďaka odporu jej spolužiakov.

Počas školských rokov sa jej smiali, pretože bola veľmi chudá a najmä jej nohy, ktoré vyzerali o niečo hrubšie ako zápalky.

Mnoho dievčat by sa uzamkli samé do seba a s nikým by sa o tom nechceli rozprávať. Bahar sa však rozhodla, že sa tomu postaví tvárou v tvár. Začala chodiť do posilňovne, aj napriek tomu, že na začiatku nevedela, ako by mala správne cvičiť, venovala pozornosť tým najzákladnejším cvikom. Po nejakom čase si pri pohľade do zrkadla všimla, že jej svaly naberajú na veľkosti.

Cvičenie jej začalo prinášať potešenie a v súčasnosti si už bez neho nevie predstaviť život.

Dolná časť tela môže podľa niekoho vyzerať nezvyčajne či desivo, no jej sa to takto páči. So svojou postavou sa dostala aj do reklamy na športové doplnky a taktiež sa stala tvárou jednej z mnohých značiek.

Samozrejme, nie každému sa páči takáto postava a nájdu sa aj takí, ktorí si myslia, že bez pomoci farmakológov by sa jej to ani nepodarilo.

Každý by sa mal rozhodnúť, ako by malo vyzerať ich vlastné telo. Je jasné, že Bahar nemá ten najženskejší typ postavy, no je to jej vlastná voľba a cesta, ktorou sa chce uberať. A to, ako sa disciplinovane pridržiava tohto spôsobu života by jej mohli mnohí závidieť, nielen ženy, ale aj mnohí muži. Prajeme jej veľa úspechov a myslíme si, že svojim spolužiakom dala najavo, že čas zosmiešňovania jej osoby sa pre nich skončil…

 

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Niekedy sa stáva, že komplexy v dospievajúcom veku vás môžu priviesť k svetovej sláve. Presne toto..." />