Blesky kamier odhalili pikantné tajomstvo Victorii Beckhamovej, ktoré malo zostať utajené

Victoria Beckhanová je právom označovaná za jednu z najpopúlarnejších britských žien vo svete módy. Oblieka sa ako správna dáma a aj napriek tomu, že má po 40-tke a 4 deti, na jej štýlovosti to nič neubralo. Okolie vie ohromiť aj jednoduchým outfitom, ktoré vie nosiť ako skutočná módna ikona.

Jej kniha That Extra Half an Inch: Hair, Heels and Everything in Between sa stala svetovým bestsellerom a inšpiráciou pre všetky ženy či dievčatá zaujímajce sa o svet módy. Popularitu si pravdepodobne získala aj preto, že sa o svojich fanúšikoch vyjadruje ako o priateteľoch a odhaľuje v nej najdôležitejšie tajomstvá jej vzhľadu.

Aj keď je manželkou slávneho futbalistu a rada sa ukazuje v elegantných kúskoch, na bežné nosenie však uprednostňuje najjednoduchšie outfity. Pohodlie je pre ňu na prvom mieste.

Ako vidíte, je príkladom toho, že aj v džínsoch môže žena vyzerať atraktívne a žiadúco. Ostatným ženám odporúča, aby zbytočne netrávili svoj voľný čas vyberaním si oblečenia na ďalší deň. Matka 4 detí tiež učí, ako urobiť niekoľko vecí naraz – výchova detí, ale aj starostlivosť o seba samú.

Jej štýl obliekania dýcha otvorenosťou a jednoduchosťou. Vyzerá očarujúco aj bez zbytočných doplnkov, to sa musí uznať.

Len nedávno bola odfotografovaná v priesvitnej blúzke, v žiarivých červených šatách s hlbokým výstrihom či bez spodného prádla.

Skutočnosť, že Victoria nemá rada podprsenky, je už známa pomerne dlho. Rozhodla sa, že ich nahradí samolepiacími pásikmi na bradavky. To neuniklo pozornosti novinárom a bleskom z fotoaparátov.

Tento pomerne provokatíny outfit si zvolila na predvianočný večierok do londýnskeho butiku, kam prišli nielen priatelia a príbuzní, ale aj známe celebrity.

Je vidieť, že nemá problém výjsť na ulicu aj v kostýme bez podprsenky, a pri tom vie vyzerať štýlovo a originálne.

Victoria Beckhamová je známa tým, že aj zdanlivo obyčajný outfit môže vyzerať na žene neodolateľne. Aj tu platí pravidlo, že menej je niekedy viac!

zdroj:ofigenno.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Victoria Beckhanová je právom označovaná za jednu z najpopúlarnejších britských žien vo svete módy. Oblieka sa..." />