Bývalá manželka záhadne zmizla a vzala so sebou aj malú dcérku. Po 12 rokoch muž zodvihol zvoniaci telefón a zbledol …

Keď sa Greg Allen rozviedol so svojou manželkou Darou, ich malá dcérka Sabrina bola zverená do opatery otca. Dara s týmto rozhodnutím nesúhlasila a rozpútala preto skutočnú vojnu. Nahovárala dievčatku množstvo klamstiev,  ktoré ono neskôr spomínalo v škôlke.

Neskôr pred špecialistami zo sociálnych služieb dievča priznalo: „Mama ma nútila klamať o tom, že ju môj otec bil.“ Zdalo sa, že sa žena upokojila a zakopala vojnovú sekeru. Gregovi sa uľavilo a ani by mu na um nezišlo, aký hrozný zločin sa chystá spáchať jeho bývalá žena!

Ten víkend mala Sabrina stráviť u svojej matky. Keď ju otec vysadil pred domom Dary, dcérka mu povedala : „Nikdy na mňa nezabudni ocko.“ Gregovi vtedy nenapadlo, že svoju dcérku neuvidí dlhých 12 rokov!

Keď mu bývalá manželka nepriviezla dcéru v dohodnutom čase, Allen okamžite zavolal políciu. Bolo už však neskoro. Žena vzala dieťa a zmizla.

Neskôr sa zistilo, že Dara dcérku uniesla do Mexika. O rok neskôr sa polícia v Mexiku vydala po stopách dievčatka …

O Sabrine informoval učiteľ. Ten začul, ako dievča spomenulo, že má otca v USA a chce sa k nemu vrátiť. Policajti však opäť zasiahli neskoro a  Dara znova s dcérou utiekla.

Nasledujúcich 11 rokov strávil Greg v Mexiku. Naučil sa po španielsky a robil všetko pre to, aby sa dostal na stopu svojej bývalej manželky.

Uplynulo veľa času, ale nakoniec v dome nešťastného otca predsa zazvonil telefón. Strážcovia nakoniec našli ženu na úteku a zatkli ju.

Bohužiaľ, Dare sa za 12 rokov podarilo poštvať Sabrinu proti jej vlastnému otcovi, a tak si Greg musel nanovo získavať dôveru svojej dcéry. Dnes je však už všetko v poriadku a rodina je opäť pokope!

Roky strávené s matkou boli plné ťažkostí a nekonečného cestovania, spomína Sabrina. Dara bola plná bolesti a podozrievania, trpela hraničnými a hysterickými poruchami osobnosti.

Napriek tomu bola Gregova bývalá manželka vynikajúcou manipulátorkou. Na živobytie pre seba a dcéru zarábala klamstvami. Neskôr sa lekári zhodli: 12 rokov s Darou vážne poškodilo psychiku dievčaťa.

Už takmer dospelá Sabrina sa vrátila do rodiny, musela však absolvovať rehabilitačný kurz u psychológov. No a Dara, ktorá sa priznala k spáchaným zločinom, je vo väzení. Niekoľko rokov za mrežami je pre ňu dostatočným trestom!

Čo si myslíte o tomto príbehu? Podeľte sa s nami o svoj názor v komentároch.

Zdroj : videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Keď sa Greg Allen rozviedol so svojou manželkou Darou, ich malá dcérka Sabrina bola zverená do..." />