Christian Louboutin povedal, prečo sú ženy pripravené nosiť nepohodlné topánky. Je to všetko o…

Kto vie najlepšie, akú úlohu majú krásne topánky v živote ženy ak nie muž, ktorý stojí za výrobou „tých s tou červenou podrážkou.“ Christian Louboutin – dizajnér, módny návrhár obuvi a taktiež znalec ženskej krásy. Jeho príbeh a myšlienky nás inšpirovali natoľko, že sme sa rozhodli o ne podeliť aj s vami, našimi čitateľmi.

кристиан лубутен

V tomto roku oslávil svoje 55. narodeniny. V súčastnosti je známy po celom svete, no bolo obdobie, kedy aj on bol malý chlapec, ktorý mal svoje sny. Už od ranného detstva zbožňoval kreslenie ženských nôh, topánky nevynímajúc. Neskôr sa vyjadril, že to boli práve tieto kresby, ktoré sa stali základom pre jeho kolekcie.

туфли

Rozpovedal príbeh o tom, že keď mal 8 rokov, navštívil umelecké múzeum, kde sa nachádzala nádherná mozaikovitá podlaha. Pred samotným vchodom však bola veľká tabuľa s preškrtnutými lodičkami. To znamenalo, že ženy vo vysokých opätkoch nemali povolený vstup na túto podlahu. Chlapcovi to začalo vŕtať v hlave: „Chcel som vytvoriť niečo, čo by tento príkaz zrušilo a všetky ženy sa mohli cítiť sebavedomo,“ hovorí Louboutin.

Keď mal 12 rokov, začal vynechávať vyučovanie v škole a namiesto toho chodil do divadla. „Od 12 rokov som flákal školu, aby som mohol vidieť divadelné skúšky. Tanečníčky na mne zanechali obrovský vplyv. Pamätám si na ich vysoké podpätky, dlhé nohy a spôsob, akým sa prezentovali na verejnosti. Bolo to neuveriteľné. Boli to moje prvé vzory.“

красивые туфли

Návrhár neskrýva svoju vášeň pre ženskú krásu a nohy ženy považuje za najkrajšiu časť tela. Táto vášeň sa neskôr pretransformovala do dizajnu lodičiek. Louboutin verí, že tajomstvom úspechu jeho kúskov je fakt, že ženu neoblieka, ale snaží sa ju vyzliecť. Práve to pomáha odhaliť ženskú príťažlivosť.

женские туфли

„Keď žena nosí topánky na vysokých podpätkoch, jej vzhľad sa úplne mení a reč tela dostáva výraznejšie črty. Žena môže byť vďaka topánkam zvodná, očarujúca, prešibaná ale aj skromná. Pánske topánky toto všetko nedokážu. Môžu len ukázať dôraz na eleganciu alebo bohatstvo, neodrážajú náladu svojho majiteľa. To je dôvod, prečo sú ženy šťastné, aj keď majú na sebe lodičky, ktoré im spôsobujú bolesť.“

Jeho modely topánok nemožno nazývať pohodlnými, no aj napriek tomu si ich ženy obúvajú s nadšením a niektoré by kvôli nim pokojne minuli aj celú výplatu. Tak či onak, má pravdu, ak si žena obuje jeho topánky, cíti sa sebavedomo a neuveriteľne atraktívne. A to určite stojí za to!

дизайнер лубутен

„Do konca svojho života si budem pamätať na slová jednej zákazníčky. Kúpila si ďalší pár mojich topánok a povedala mi: Odkedy nosím vaše lodičky, zamilovala som sa do ulíc! Teraz chodím pomaly a rozhliadam sa okolo seba!“

красивые женские туфли

Toto je príbeh človeka, ktorý sa rozhodol premeniť vášeň na prácu svojho života a podarilo sa mu to dokonale. Načúva a rozumie ženskej duši. Vytvoril topánky, ktoré ženám dodávajú sebavedomie, neuveriteľnú príťažlivosť a prilákajú na nich pozornosť nejedného muža. To určite stojí za takýto pocit, pretože každá žena vie, že pár krásnych topánok s podpätkami môže všetko zmeniť.

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Kto vie najlepšie, akú úlohu majú krásne topánky v živote ženy ak nie muž, ktorý stojí..." />