Intímne tajomstvá znamení zverokruhu. Aké sú tie vaše? Býk je tichý, a Váhy dokážu celý deń len…

Astrológovia neprestávajú tvrdiť, že niektorým znameniam zverokruhu je súdené byť spolu a druhé sú úplné protipóly, neschopné vybudovať si silné a harmonické spojenie.

Ale „CHILLIN.SK!“ sa domnieva, že správny prístup k tomu alebo inému človeku pomôže zlepšiť vzťahy dokonca aj na prvý pohľad úplne nezlučiteľným predstaviteľom rôznych znamení. Stačí ak budete poznať intímne tajomstvá znamení zverokruhu… 

Intímne tajomstvá

 1. Baran
  Ženy-Barany sú najobľúbenejšie stvorenia. Ak sa už Baran zamiluje tak skutočne a silne. Takáto žena vždy stavia vzťah na prvé miesto, je pripravená zasvätiť mu celý svoj život a drahocenný čas. Mimochodom, týmto Baranom je ľahšie obísť sa dlhý čas bez mužskej spoločnosti.
  Ale nie preto, že sú príliš neznesiteľní, proste Barany si vedia užívať nezávislosť a slobodu. Ženy-Barany potrebujú len to najlepšie. Radšej nebudú s nikým, než s hocikým! Táto žena je verná, vášnivá a spoľahlivá spoločníčka toho šťastlivca, ktorému sa podarí skrotiť jej tvrdohlavú povahu.
  секреты зодиаков
 2. Býk
  Predstaviteľky tohto znamenia sú pokojné, tiché a spravidla takmer bez emócií. Sú to príliš vážne osobnosti na to, aby zbytočne hysterčili. Býci vôbec nie sú žiarliví a takmer nikdy Býka neuvidíte vyrobiť škandál. Poviete kompliment inej žene, keď ste so ženou-Býkom? Nech sa páči!
  Žena-Býk je vynikajúci spoločník do života. Vždy je pripravená svojmu milovanému mužovi poskytnúť spoľahlivé rameno. A ak pre rodinu nastane zlá finančná situácia, táto žena je ochotná vziať hocijakú prácu, a nebude obviňovať muža, že sa nedokáže postarať o rodinu.
  секреты знаков зодиака
 3. Blíženci
  Vybudovať si vzťah so ženou-Blížencami je nesmierne ťažké. Je takmer nemožné pochopiť, s kým sa skutočne stretávate, dokonca aj keď spolu chodíte už dlhšie ako rok. Oni, rovnako ako chameleóny, sú schopné ukázať rôzne tváre, ale vždy zostať čertovsky podmanivé a záhadné.
  Jediná vec, ktorá môže zničiť vás vzťah so ženou-Blížencami je monotónnosť, pretože predstaviteľky tohto znamenia sú zvyknuté si každý deň rozširovať svoje obzory.
  знаки зодиака секреты
 4. Rak
  Žena-Rak je najvášnivejšia, najromantickejšia a najkomfortnejšia partnerka! Je pripravená svojho milovaného uškrtiť vášnivými objatiami, pokryť ho horúcimi bozkami a od rána do večera mu vyvárať len samé dobroty. Hlavne, aby jej muž bol šťastný. Na druhej strane si Raky vyžadujú rovnakú pozornosť. Raky majú vždy tak málo milovaných, že niekedy ich posadnutosť môže vyvolať až strach.
  Žena-Rak nikdy nebude slepá voči vašim problémom a nezdarom. Je pripravená aj hory obrátiť naopak, len aby v kritickej situácii potešila a podporila svojho partnera.
  секреты соблазнения знаков зодиака
 5. Lev
  Skutočne charizmatická žena-Lev potrebuje nekonečnú lásku a úctu. Ale nepokúšajte sa ju kontrolovať! Levy od prírody nedokážu tolerovať externú kontrolu, nech by ste boli akokoľvek starostlivý.
  Ale nie sú vinné za to, že tak veľmi priťahujú pozornosť zo strany opačného pohlavia. Ak trpíte pochybnosťami o sebe, tak potom nie ste na správnej ceste k Levici. Mali by ste sa o túto kráľovnú starať poriadne…
  знаки зодиака секреты общения
 6. Panna
  Mnohí Pannám závidia ich rozhodnosť, keď sú pripravené v hocijaký moment vzdať sa všetkého, kvôli novému zaujímavému koníčku. A vôbec im nezáleží na komentároch druhých! Žena-Panna je zvyknutá byť sama k sebe úprimná. Všetok svoj voľný čas venuje hľadaniu šťastia, a keď ho nájde, plne sa oddá láske.
  Ženy-Panny sú dámy, ktoré sa dokážu bleskovo rozhodovať, vyhýbajúc sa tak všetkým pokusom o seba-analýzu a pochybnosti. Predstaviteľky tohto znamenia dokážu byť čertovsky praktické v každodennom živote a božsky romantické vo všetkom ostatnom.
  секреты знака зодиака
 7. Váhy
  Žena-Váhy dokáže rozprávať celé hodiny. A dokonca aj keď sa zdá, že už sa nedá hovoriť o ničom, ona si určite nájde niečo čo povedať. Komunikácia a podpora pre ne nie je nudná povinnosť, ale zaujímavá a dôležitá činnosť! Žena, ktorá sa narodila v znamení Váh, je tvorená láskavosťou, spravodlivosťou, tvrdohlavosťou a nerozhodnosťou.
  Žena-Váhy, ktorá žiari doslova zvnútra, dokáže zdôrazniť svoju ženskosť a prirodzenú krásu. Aj tak to však nebráni tomu, aby si v kritickej situácii vyhrnula rukávy a s ľahkosťou vykonávala aj tú najťažšiu mužskú prácu. Múdra a krásna zároveň!
  секреты о знаках зодиака
 8. Škorpión
  Nechať sa opantať ženou-Škorpiónom dokáže každý, ale ani zďaleka nie každému sa podarí do hĺbky pochopiť jej podstatu. Fascinujúci vzhľad a podmaňujúca krása spôsobujú, že muži sú k Škorpiónom priťahovaní ako komáre na svetlo. Ale nemyslite si, že ich dokážete obalamutiť falošnými frázami… Ženy-Škorpióny si hlboko cenia vlastnosti, ktorými ich obdarila matka príroda, a v živote tak kráčajú s hrdo zdvihnutou hlavou.
  Väčšina Škorpiónov sú skutočné bohyne, všestranné ženy a úprimné priateľky! Či už milujú alebo nenávidia, vždy so toho idú s plnou vervou. Ak nie ste schopný prebudiť v Škorpiónovi tie najhlbšie pocity, nebuďte prekvapený ak si vás jednoducho nevšimne. Niekedy môžu Škorpióny pôsobiť krehko a bezbranne, ale nenechajte sa oklamať – ich skutočná prirodzenosť je pripravená prejaviť sa pri prvom náznaku potreby.
  тайны знаков зодиака и астрологические секреты
 9. Strelec
  Strelci – to sú elegantné a sebavedomé ženy, ktoré vždy vedia ako sa správne predať. V láske sú veľmi romantickí, pamätajú si prvé stretnutia a schovávajú si všetky ľúbostné listy. Aj tak však Strelci veria, že tajomstvá lásky sú tajomstvá a držia si ich pre seba. Nikto nikdy nevie, čo skutočne Strelec cíti.
  Zamilovali ste sa do Strelca? Máte šťastie! Žiadna žena vás nebude bozkávať tak sladko ako tá, ktorá sa narodila v tomto znamení. A to všetko preto, lebo vie rozoznať rozdiel medzi banálnym nadšením a pravou láskou.
  тайны знаков зодиаков
 10. Kozorožec
  Kozorožci sú zvyknutí dostať to čo chcú a to za každú cenu. Ak zrazu potrebujete vyriešiť ťažké otázky týkajúce sa vašej kariéry, najskôr bežte za radou k žene-Kozorožcovi, ona bude určite vedieť čo robiť. Sú totiž zvyknuté posúvať sa vpred a počítať svoje úspechy. A ak sa skutočne pre niečo zapália, sú schopné urobiť všetko, aby dosiahli čo chcú.
  Táto žena od vás netúži počuť slová lásky. Skôr si zapamätajte túto frázu: „Miláčik, ty si tá najinteligentnejšia a najkompetentnejšia žena akú som kedy stretol!“ a verte mi, že bude veľmi šťastná… A ak sa vám pošťastilo si k žene-Kozorožcovi vybudovať vzťah, môžete si byť istý, že lepšieho partnera nenájdete!
  тайны знаков зодиака и взаимоотношения между людьми
 11. Vodnár
  Ženy-Vodnári sú milé a oddané, ale zároveň si najviac na svete cenia svoju osobnú slobodu. Nikdy neurobte tú chybu, že ich zatvoríte do väzenia domácej rutiny, inak jednoducho schradnú a vy budete sklamaný. Vodnári môžu pôsobiť ako frivolné dámy, ale len osobe, ktorá nie je schopná pochopiť tajomstvá ich hlbokej duše.
  Ak potrebujete nielen vášeň, ale aj lásku, tak potom je žena-Vodnár pre vás to pravé. Ona presne vie, kedy jej partner potrebujete pokoj a starostlivosť a kedy vášeň a slzy radosti.
  тайны о знаках зодиака
 12. Ryby
  Ryby – to sú ženy do špiku kostí. Ocenia, keď im muž dokáže poskytnúť pocit istoty. Milujú, keď pre ne otvoríte dvere na aute, odsuniete stoličku a zahŕňate ich komplimentami. Však sú to ženy! To čo väčšina dám považuje za banalitu, sú Ryby schopné oceniť dvojnásobne.
  Je úplne jedno ako veľmi túto ženu-Ryby poznáte, vždy vám dá príležitosť vychutnať si s ňou príjemný rozhovor. Vlastnosti Rýb z nich robia úplne najlepšie manželky. Len si pamätajte, že nemôžete zradiť Ryby! To by vám nikdy neodpustili.
  тайна зодиака
Tak a teraz poznáte intímne tajomstvá všetkých znamení zverokruhu! Mali sme pravdu o tých vašich? Podarilo sa hviezdam odhaliť vaše najskrytejšie tajomstvá? Určite nám o tom povedzte v komentároch a s horoskopom sa nezabudnite podeliť s priateľmi na sociálnych sieťach.

zdroj: takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Astrológovia neprestávajú tvrdiť, že niektorým znameniam zverokruhu je súdené byť spolu a druhé sú úplné protipóly,..." />