Jedna zo žien na tejto fotografii je prakticky nahá. Uhádnete ktorá to je?

Umelci sú ľudia s nezvyčajnými nápadmi a charakterom. Každý z nich si musí nájsť svoju vlastnú cestu a štýl, ktorým sa chce uberať. Myslíme si, že Jen Seidelovej z Baltimore, v americkom štáte Maryland, sa to skutočne podarilo.

Táto žena robí svoj druh umenia už viac ako 10 rokov. Okrem toho, že využíva na vytvorenie kresieb na telách svojich klientov, má rada hry spolu so svojimi kamarátmi či rodinou. Tak napríklad, nedávno svoje kamarátky „obliekla“ do namaľovaného oblečenia a keď sa vybrali vonku do ulíc, sledovali reakcie okolia.

🙋‍♀️🖌️Painting brings color to life, but my daughter and I literally bring color to people. Please read! 🙏❤️ I really wanted to tell everyone that's been following me, messaging us, liking, commenting, sharing with your friends, and however else you support our team, thank you. All of you combined, #teamJBP , are the reason we do this every week. My team and I really love and appreciate every single one of you. I hope my journey brings you as much excitement as all of you bring to me. . . 🎉💬 We have something special coming your way to thank you, comment #TEAMJBP if you want to see what that is!!! . . #bodypainting #community #igfam #livingart #giveback #artforfun #paintedclothes #letsgetnaked #painting

A post shared by Jen the Body Painter (@jenthebodypainter) on

Tieto ženy išli do posilňovne v namaľovaných legínach. Rozoznali by ste na prvý pohľad ten rozdiel?

 

Žena v strede sa takto vybrala do nákupného centra.

Aj samotná umelkyňa si rada vyskúša to, čo vytvára na telách svojich zákazníkoch.

Vo svojom arzenále má tiež svadobné oblečenie…

Nevyhýba sa ani rôznym postavičkám z rozprávok, komixov či filmov.

Niet pochýb o tom, že má skutočný talent.

Samozrejme, nájdu sa aj ľudia, ktorým sa takéto umenie nepozdáva a považujú to za vulgárne. Ale ako sa hovorí: „Sto ľudí, sto chutí.“ čo niekto vníma ako katastrofu, iný v tom vidí potešenie a krásu…

Ako ste na tom vy? Nechali by ste sa takto pomaľovať minimálne z určitej rebélie alebo vy ste na to nemali dostatok odvahy? Podeľte sa o vaše názory v komentároch!

 

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Umelci sú ľudia s nezvyčajnými nápadmi a charakterom. Každý z nich si musí nájsť svoju vlastnú..." />