Jedného dňa sa pod ňou v kaderníctve zlomila stolička. Potom jej v hlavne skrsol vynikajúci nápad

V súčasnosti tisícky žien po celom svete trpia nadváhou. Nesprávne stravovanie a sedavý štýl života ovplyvňujú náš život nie tým najlepším spôsobom.

Američanka Jamie Lopez sa rozhodla navštíviť kaderníčku, no po tom, ako si sadla do kresla, zlomila ho. Nie, neupadla do depresie, práve naopak – vymyslela si svoj business plán!

Nie, nie je to príjemný pocit – plazíte sa, neviete sa postaviť a všetci pozerajú len na vás. Jamie si uvedomila, že chyba nie je v jej nadváhe a otvorila si salón pre plnoštíhle dámy.

Objednala si nábytok na zákazku, ktorý je schopný odolať váhe od 200 do 350 kilogramov. Darí sa jej natoľko dobre, že už rozmýšľa o otvorení svojho druhého salónu.

Každá žena chce vyzerať krásne, bez ohľadu na to, koľko tuku na sebe má. V celom salóne prevláda pokojná a priateľská atmosféra. Ženy tak nemusia mať obavy, že sa na nich budú iné pozerať ako na nejakú atrakciu.

Ženy k nej prichádzajú na to, aby si dali urobiť manikúru či nový účes, a nie preto, aby tam diskutovali o celulitíde. Každá z nich má možnosť ponoriť sa do pohodlia a cítiť, ako sa stávajú o niečo krajšími.

V USA žije mnoho žien s nadbytočnými kilogramami, ktoré už ani nesnívajú o tom, že kvôli ich nadváhe by sa odhodlali navštíviť salóny. Vďaka Jamie si to môžu dovoliť a sú schopné za ňou precestovať aj stovky kilometrov. Ten pocit šťastia a spokojnosti im za to stojí.

Väčšina zamestnancov salónu má tiež nejaké tie kilá navyše a možno aj to je dôvodom, prečo si so svojimi klientkami nemajú problém poklábosiť o čomkoľvek.

Jamie niekedy kritizujú, či by nebolo lepšie, poslať takéto ženy do fitness centra, ako im dodávať iluzórnu krásu po návšteve jej salónu. Ona tvrdí, že nie je to všetko o vonkajšej kráse. Dôležitá je harmónia človeka, ktorú má vo svojom vnútri.

Kritizovanie jej klientiek nezmení nič na fakte, že po návšteve jej salónu odchádzajú vždy s úsmevom na tvári. A to je pre ne to najdôležitejšie.

Čo si myslíte o tomto nápade? Podeľte sa o svoje názory v komentároch!

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
V súčasnosti tisícky žien po celom svete trpia nadváhou. Nesprávne stravovanie a sedavý štýl života ovplyvňujú..." />