„Keď som si uvedomila, aká bude veľkosť mojich svadobných šiat, musela som začať rýchlo konať!“

Niekedy sa stáva, že v živote človeka príde obdobie, kedy nemá chuť na nič a jeho motivácia je hlboko pod bodom mrazu. To isté sa stalo aj Jennifer Ginley, ktorá sa to rozhodla riešiť tučnými jedlami, čipsami, rýchlym občerstvením a sladenými nápojmi. Jej hmotnosť sa tak čoskoro dostala na nelichotivú hodnotu. Čo teda spôsobilo, že prehodnotila názor na svoj život?

история похудения

Približne pred rokom sa váha mladej ženy pohybovala na 120 kilogramoch. Pri výške 165 cm, to bola nemalá záťaž pre celý jej organizmus. Problém s nadváhou bol taký vážny, že v lietadle potrebovala dvojitý bezpečnostný pás na to, aby sa pripútala a atrakcie v zábavnom parku boli pre ňu naozajstnou skúškou.

Takto to pokračovalo až do okamihu, kedy sa dozvedela o plánoch svojho priateľa, ktorý ju chcel požiadať o ruku. Predstava svadby bola pre ňu obrovskou motiváciou, pretože ako každá žena, aj ona chcela byť tou najkrajšou nevestou. Keďže so svojím vzhľadom nebola vôbec spokojná, rozhodla sa pre radikálnu zmenu.

Keď som si uvedomila, akú veľkosť šiat by som potrebovala, okamžite som si uvedomila, že toto tak už ďalej nejde,“ povedala Jennifer.

Zakázala svojmu priateľovi požiadať ju o ruku, kým sa jej nepodarí schudnúť a pustila sa do práce. Najskôr sa zbavila všetkých potravín, ktoré mali od zdravého stravovania na míle ďaleko. Nemá žiaden ohromujúci tip či tajomstvo, ktoré by vám pomohlo rýchlo a jednoducho zbaviť sa prebytočných kilogramov. Správna výživa, aktívny životný štýl a motivácia sú tajomstvom jej chudnutia.

как похудеть

мотивация для похудения

Žiadne držanie diéty, ktoré by jej uberali na sile. Jednalo sa o zdravé jedlá, ktoré si Jennifer fotografovala a zdieľala na Instagrame. Hovorí: „Keď sa neustále pozeráte na krásne zdravé jedlo, chcete ho jesť. Pre človeka zohráva vizuálny faktor obrovskú úlohu. Tieto fotografie mi pomohli niekoľkými spôsobmi, aby som zo svojej cesty nevybočila a nevrátila sa do svojich starých koľají.“

похудевшая девушка

Práve vďaka týmto zmenám sa jej podarilo schudnúť neuveriteľných 60 kg, čo je presne polovica z jej pôvodnej váhy! Splnila si tak sen a mohla sa vydávať ako krásna nevesta.

Navyše, Jennifer získala na popularite prostredníctvom sociálnych sietí a taktiež sa jej podarilo získať titul Miss úbytku na váhe – 2017.

история похудения

Príbeh tejto ženy je inšpiráciou pre mnoho ľudí, ktorí si myslia, že všetko je už stratené. S pevnou vôľou, odhodlaním a vďaka správnej motivácii dosiahnete aj nemožné. Jennifer je príkladom toho, že sny sa dajú plniť a je len na vás, ako veľmi po tom túžite!

Túžite po zmene aj vy? Skúste túto dokonalú diétu s jedálničkom

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Niekedy sa stáva, že v živote človeka príde obdobie, kedy nemá chuť na nič a jeho..." />