„Nechcem byť boxerom, ktorý bojoval len ďalší boj!“ – takto sa Alain Delon lúčil s fanúšikmi…

Ak má váš otec kino a vaša matka tam pracuje ako kontrolór je jasné, že váš život bude zviazaný s kinematografiou. Pravda, rodičia nášho hrdinu sa rozišli keď mal ešte len 3 roky, ale to mu nezabránilo stať sa hviezdou svetového kina.

Dnes si povieme o veľkom hercovi a idolovi miliónov žien Alainovi Delonovi. Tento článok bude teda veľmi smutný. Ide o tom, že v jednom interview vo filme, ne ktorom pracoval, herec povedal, že ide do dôchodku.

81-ročný herec je pre divákov známy kvôli svojim rolám vo filmoch „Na jasnom slnku“, „Leonardo“, „Rokko a jeho bratia“, „Náš príbeh“ a iné.

Za toľko rokov verejného života muž už dávno zo svojho mena urobil slávnu značku. Po celom svete sa predávajú výrobky od Alaina Delona: slnečné okuliare, koňak, víno, parfémy, oblečenie, cigarety.

K začiatku 21. storočia sa hodnota Delonovej osobnosti odhadovala na 700 miliónov dolárov. A dnes sú to už určite miliardy. Pravdepodobne sa jeho nasledníci (dvaja synovia a jedna dcéra) nemusia strachovať o svoju budúcnosť.

Aj napriek tomu však Delon žije pomerne utiahnuto. Má svoju vilu na brehu Ženevského jazera, o ktorú sa delí výhradne so svojimi vernými psami. Herec hovorí, že jeho psy majú oveľa viac ľudských vlastností ako väčšina ľudí.

Na vysvetlenie svojho rozhodnutia odísť do dôchodku Delon povedal: „Bude to môj posledný film, potom však ako aj boxer, ktorý si neželá len vybojovať ďalší boj, nechcem sa podieľať na ďalších filmoch!“

Za roky svojej kariéry sa Delon stal skutočným miláčikom publika. Myslím, že nám všetkým už len zostáva poďakovať za tie emócie, ktoré sme prežívali pri pozeraní jeho filmov.

A čo vy? Máte nejaký zaujímavý príbeh zviazaný s Alainom Delonom alebo s filmami, v ktorých hral? Určite nám o tom povedzte v komentároch!

zdroj:videboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Ak má váš otec kino a vaša matka tam pracuje ako kontrolór je jasné, že váš..." />