Počas 3 týždňov sa mužov nádor zmenšil až o 80%! Lekári boli v šoku…

Rob Munberry stretol svoju lásku Amandu v Las Vegas, kde pracoval ako barman. Mesiac od stretnutia sa začali čoraz častejšie vídať a o 5 mesiacov neskôr sa dali dokopy. Bohužiaľ, jeho zdravie sa zo dňa na deň zhoršovalo a tak sa rozhodol vyhľadať pomoc lekára.

Odborník ho vyšetril a po stanovení diagnózy úsmev na tvári vyšportovaného muža zamrzol. Bývalý barman trpel rakovinou, na ktorú by aj najmodernejšie lieky a procedúry dokázali jeho život predĺžiť len o niekoľko mesiacov. Nikto tomu neveril, no Rob našiel spôsob, ako prekonať túto zákernú chorobu!

Amanda neopustila svojho priateľa aj napriek ťažkostiam a snažila sa ho podporiť najlepšie ako vedela. Keď ju muž v nemocnici požiadal o ruku, neváhala a úprimne súhlasila. Svadbu si zorganizovali dva dni pred začiatkom chemoterapie, pretože sa báli, že liečbu neprežije.

Podstúpil operáciu čriev, po ktorej potreboval stómiu. Koncom chemoterapie sa muž prepracoval zo štvrtého štádia ochorenia na tretie. Lekári však boli aj naďalej skeptickí, pretože s ďalšími komplikáciami, ktoré sa vyskytli, už pacientovi neostávalo veľa času. Aj napriek tomu, všetky ich postupy slúžili na to, aby pre neho získali čo najviac času.

Rob sa však nevzdával. Dokonca aj v nemocnici si našiel čas na šport a cvičenie. Potom mu manželka, vegetariánka, povedala o jednom zaujímavom nápade.

V novembri 2012 nasledoval príklad svojej ženy, vzdal sa konzumácie mäsa a začal dodržiavať alkalickú diétu. Lekárom povedal, že už je unavený z bezvýznamnej liečby a rozhodol sa začať s detoxikáciou organizmu.

Najprekvapujúcejšou vecou je, že tento zúfalý krok zabral! Už začiatkom roku 2013 štúdia preukázala, že rozmer pacientovho nádoru sa zmenšil o 80%! Neskôr to už bolo dokonca o niečo viac. Predpovede lekárov, ktorí mu dávali niekoľko mesiacov života sa postupne menili na 5 rokov alebo viac. Muž, ktorý bol podľa nich len krokom k smrti teraz stojí pevne na nohách a je šťastný, že sa rozhodol podstúpiť alkalickú diétu.

V súčasnosti si užíva život naplno a spolu s manželkou si priniesli na svet dvojčatá v podobe dvoch synčekov. Hrdina tohto článku nie je prvým človekom, ktorému sa podarilo zvíťaziť nad rakovinou pomocou špeciálnej diéty. Aj on však priznáva, že takáto cesta k uzdraveniu nemusí vyhovovať všetkým. Napriek tomu si ľudia vyzývajú k tomu, aby si z neho brali príklad, pretože je dôkazom toho, že aj najťažšie formy rakoviny môžu byť porazené!

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Rob Munberry stretol svoju lásku Amandu v Las Vegas, kde pracoval ako barman. Mesiac od stretnutia..." />