Pozor na kliatby! Ako sa ochrániť? Tu je návod, ako môžete ochrániť seba a ssvoju rodinu pred zlým očom zlých duchovných bez babičiek a rituálov.

Už to tak bude na tom našom svete. Čím šťastnejší človek je, tým viac neprajníkov má. Existuje kategória ľudí, ktorí kvôli svojej vlastnej neschopnosti začínajú závidieť a niekedy sa znížia až tak, že človeka prekľajú alebo urieknu, aby mu spôsobili nešťastie alebo problémy so zdravím. Nezáleží na tom, že v túto čiernu mágiu neveríte, chodíte do kostola, či všetkým želáte len to najlepšie, cudzia závisť bude vždy prítomná a je schopná narušiť vaše energetické pole a vysať z neho vašu životnú energiu.

Existuje mnoho spôsobov ako sa vyhnúť zlému želaniu, najlepšie je však uprednostniť tie, ktoré nie sú zviazané s rôznymi obradmi a kultmi.

камни от сглаза

Najlepší ochrancovia sú prírodné kamene. Okrem toho, že ochránia váš osud a dobijú vás nadpozemskou energiou, pomáhajú riešiť rôzne problémy so zdravím, ako napríklad vyrovnať tlak. O tých najsilnejších a najdostupnejších vám povie redakcia «chillin.sk». Okrem toho z nich robia aj krásne šperky. Takže aj keď žiadnu ochranu nehľadáte, môžete si aspoň vybrať nový doplnok.

камни от сглаза

Ochranné kamene

Je dôležité si uvedomiť, že minerály sú «ženské» a «mužské». Spravidla mužské kamene žiaria jasnejšie a zvyčajne majú teplé farebné odtiene. Kamene, ktoré by mali používať ženy, sú matnejšie a majú chladné farby. Ochranný kameň je veľmi jednoduché vybrať. Len sa pozrite do vášho horoskopu a zistite, ktorý minerál je vhodný pre vaše znamenie. Ale sú aj univerzálne kamene, ktoré sú vhodné pre všetkých.

камни от сглаза

 1. Čierny ónyx
  Mocnou ochrannou silou vládne práve čierny ónyx. Odporúča sa nosiť ľuďom, ktorí majú silného vnútorného ducha, ktorý často v druhých vzbudzuje závisť. Okrem ochrany je ešte schopný dodať silu a obdariť vás zvláštnou energetikou. Pomáha sa koncentrovať a triezvo uvažovať. Preto ho aj odporúčajú ľuďom, ktorí sa učia alebo študujú.
  Amulet s čiernym ónyxom však pravidelne potrebuje oddychovať, aby sa mohol očistiť od nahromadenej negativity. Odporúčame vám však, aby ste tento kameň neprijali ako dar od neznámych ľudí, pretože môže byť nabitý negatívnou energiou.
  обереги из камней
 2. Malachit
  Tento nádherný kameň vás ochráni od neprajníkov a rôznych nešťastí. Tiež pomáha zachovať zdravie, preto z neho často vyrábajú amulety pre deti. Tiež šperky z malachitu odporúčajú nosiť nezadným ľuďom, napokon podľa slov ezoterikov, totiž práve tento minerál priťahuje lásku a blahobyt.
  Je to veľmi všestranný kameň. Mali by ste ho nosiť vždy so sebou. Môžete si z neho urobiť akýkoľvek suvenír alebo ho jednoducho mať doma ako ochranu od nečistých síl. Hovorí sa, že v domoch, kde majú tento kameň, sa jeho obyvatelia menej hádajú.
  обереги из камней
 3. Tigrie oko
  Pravdepodobne najznámejší a najrozšírenejší kameň. Tigrie oko je už z dávnych čias považované za mocného ochrancu proti všetkým druhom negatívnej energie vrátane čarodejníctva, urieknutí a prekliatí. Tento kameň je prekrásnym amuletom ochrany rodinných vzťahov a domácej pohody, preto ho často odporúčajú nosiť ženám.
  Ak však pohltí príliš veľa negatívnej energie, môže prasknúť. V takom prípade ho ale nevyhadzujte do koša, zakopte ho radšej do zeme.
  обереги из камней
 4. Chryzokol
  Doplnky s chryzokolom pomáhajú odohnať cudzie myšlienky a následky cudzej závisti. Kameň odhaľuje fóbie a chráni pred zlými snami. Bude sa vám hodiť, ak často hovoríte na verejnosti, alebo sa často stretávate s neprajnými pohľadmi. A navyše je chryzokol považovaný za kameň múdrosti.
  обереги из камней
 5. Avanturín
  Avanturín je neuveriteľne krásny a mnohí ľudia si ho zamilujú už na prvý pohľad. Astrológovia tento kameň spájajú so symbolmi večnej a čistej lásky. Ako amulet ochraňuje pred urieknutím a kliatbami, svojmu majiteľovi prináša šťastie a udržuje ho v radostnej nálade. Aventurín vám určite dodá slnečný optimizmus.
  Tento nádherný kameň podporuje rozvoj tvorivého potenciálu, považuje sa za spoločníka spisovateľov a muzikantov, umelcov, maliarov a ľudí ďalších kreatívnych profesií.
  обереги из камней

Toto ani zďaleka nie je celý zoznam existujúcich ochrancov, čo sa týka kameňov a minerálov. Vyberajte si také, ktoré budú blízke vášmu srdcu. V komentároch nám povedzte či veríte v silu kameňov a ak áno v aké. A tiež sa s touto užitočnou informáciou podeľte s priateľmi na sociálnych sieťach!

zdroj: takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Už to tak bude na tom našom svete. Čím šťastnejší človek je, tým viac neprajníkov má...." />