Rodičia 19-ročnej študentky ostali šokovaní. Začala si s 52-ročným mužom

V súčasnom svete už nie je takmer nič, čo by nás mohlo skutočne prekvapiť. Ak bolo pred 10 rokmi nezvyčajné byť vo vzťahu s veľkým vekovým rozdielom, dnes je to úplne normálna vec.

Zelma Tichmann študuje na jednej z univerzít v meste Münden. Bola to bežná tínedžerka, ktoru postretla láska a život sa jej otočil o 180 stupňov.

Je v tom ale jeden háčik – Zelma má len 19 rokov a jej priateľ Mike 52. Všetko to začalo na Facebooku: Mike ju zasypával správami. Najprv si to nejako nepripúšťala, no potom začala prichádzať na to, že sa do neho zamilovala.

Pre Mika to bola láska na prvý pohľad a o niečo neskôr mi na Facebooku poslal žiadosť o priateľstvo. Potom mi začal písať,“ hovorí Zelma.

Dodáva: „Na začiatku som neodpovedala na jeho správy. Bol však tvrdohlavý a neodradilo ho to. Postupne sme si začali dôverovať a rozprávali sme sa o všetkom možnom. Zdalo sa mi, že ho poznám už roky.“

Po troch mesiacoch on-line komunikácie ju Mike pozval na rande, po ktorom sa do seba zaľúbili. Ako sa neskôr ukázalo, mali toho mnoho spoločného, napríklad obľúbenú hudbu či knihy.

Jej rodičia boli radi, že si našla priateľa, no dievča ho nechcelo okamžite zoznámiť s jej matkou a otcom. Pravdepodobne vedela, že to nedopadne dobre…

Po 6 mesiacoch ale zmenila názor a nabrala odvahu. Rozhodla sa teda predstaviť svojho priateľa rodičom. Tí s ňou následne na to prerušili akúkoľvek komunikáciu a tak netrvalo dlho, kým si vzala svoje veci a presťahovala sa k Mikovi.

Chrbtom sa jej obrátilo aj niekoľko priateľov, ktorí s ňou odmietli komunikovať. Zelma však ešte stále dúfa, že s rodičmi nadviažu vzťah: „Chceme im ukázať, že sme v našom vzťahu spokojní a vek nehrá žiadnu rolu.“

Ostáva len veriť, že všetko sa dá do poriadku, rodičia ju budú akceptovať a priatelia podporovať. Ak je to pravá láska, prečo by ju mala popierať?

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
V súčasnom svete už nie je takmer nič, čo by nás mohlo skutočne prekvapiť. Ak bolo..." />