Tieto slová muži počas milovania milujú najviac. Určite ich skúste hovoriť…

Pre nikoho nie je tajomstvom, že telesná blízkosť zohráva vo vzťahu dôležitú úlohu. Bohužiaľ, v priebehu rokov sa aj zo sexu stáva rutina a jeho zábavný charakter sa mení skôr na rutinu. Existuje však skvelý spôsob, ako si túto oblasť okoreniť aj po dlhých rokoch vo vzťahu. Možno si myslíte, že počas sexu nie je čas na reči. Avšak niektoré slová, zvuky a frázy môžu vášho partnera ohromne vzrušiť.

разговор во время секса

Rozhodli sme sa prezradiť vám frázy, ktoré chcú predstavitelia silnejšieho pohlavia počuť v posteli.

  1. „Chcem zažiť šialené potešenie.“ Mužské uši si to preložia ako: „Rob si so mnou čo chceš.“ Jednoduchá veta pre tých, ktorí práve začínajú život so svojím sexuálnym partnerom, ale aj pre tých, ktorí sú už dlhšiu dobu spolu, no panuje medzi nimi blok v komunikácii.

разговор во время секса

  1. „Splň si všetky svoje sexuálne chúťky.“ Podľa mužov je to len šikovná veta, ktorá hovorí o plnej dôvere ženy k svojmu partnerovi. Považujú to za pomerne dôležitú vec v ich spoločnom vzťahu.

шептать мужчине на ухо во время секса

  1. „Zbožňujem, keď ťa cítim v…“. Toto je pravdepodobne jeden z najlepších komplimentov, ktoré môžete mužovi povedať. Považuje to za vďaku toho, že už ste splynuli v jedno telo a vám sa páči nielen jeho „vybavenie“, ale aj umenie, ktoré v posteli predvádza. O to viac ich to poteší, keď vedia, že mnoho mužov sa bojí toho, že ženy jednoducho nebudú vedieť uspokojiť.

шептать мужчине на ухо во время секса

  1. „Zomriem z toľkej rozkoše.“ Takáto veta má možno niečo dočinenia s čiernym humorom, no muži to považujú za osobný medzník, podľa ktorého sa orientujú. Vďaka nemu vie, že všetko robí správne a začne skúšať aj iné veci s ešte väčším nadšením. A vy sa nemusíte báť, že sa nedožijete vyvrcholenia, pri väčšom šťastí aj toho spoločného.

шептать мужчине на ухо во время секса

  1. „Chcem ťa.“ Toto je možno najbežnejšia, no najsilnejšia fráza zároveň. Môžete mu ju zašepkať takmer kedykoľvek. Pri predohre, počas milovania, alebo len tak počas bežného dňa. Verte, že urobia čokoľvek, aby ste si to obaja poriadne užili. Samotní muži taktiež priznávajú, že by podobné frázy chceli počuť od svojich partneriek častejšie. Dokonca tvrdia, že podobné slovíčka na nich zaberajú oveľa viac ako čierne čipkované prádlo.

шептать мужчине на ухо во время секса

Svet dvoch ľudí niekedy predstavuje malý vesmír, ktorému iní nemôžu porozumieť. Len vy sama môžete vedieť, čo by od vás chcel počuť váš milovaný partner. Určite to vycítite a rozhodnete sa, či niečo povedať alebo nie, pretože niekedy je ticho hlasnejšie než akékoľvek slovo. Najhlavnejšie však je, aby ste neskrývali svoje pocity a emócie jeden voči druhému. Milujte sa navzájom, komunikujte a zažívajte nové úrovne radosti plnými dúškami!

zdroj:chillin.sk/takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Pre nikoho nie je tajomstvom, že telesná blízkosť zohráva vo vzťahu dôležitú úlohu. Bohužiaľ, v priebehu..." />