Vedci dokázali, že ústa pomáhajú ženám zvýšiť ich úroveň IQ. Ide o kontroverzný výskum, ale…

Svet telesných pôžitkov je plný rôznych bláznovstiev. Dnes si teda niečo prezradíme o orálnom uspokojovaní, ktoré majú muži od žien tak veľmi radi! Kto by však povedal, že tento typ uspokojovania je prospešnejší práve pre nežnejšie pohlavie?! Vedci z New Yorku tvrdia, že sexuálne uspokojovanie pomocou úst nie je až tak dôležité pre mužov ako pre samotné ženy. Ide o najjednoduchšiu cestu, ako si môžu zvýšiť svoju úroveň IQ.

Vyhlásenie vedcov je pomerne dosť nezvyčajní a určite bude slúžiť ako ďalší argument v prospech silnejšieho pohlavia. Čo sa teda skrýva medzi intelektom ženy a orálnym sexom? Prečítajte si nasledujúci článok a dozviete sa viac!

 

Špecialisti výskumného centra v New Yorku vykonali prieskum medzi ženami vo veku od 25 do 55 rokov ohľadom ich intímnych preferencií.. Taktiež sa podrobili IQ testom a výsledky sú následovné: ženy, ktoré uprednostňujú orálny sex pred klasickým sexuálnym stykom, majú vyššiu úroveň inteligencie.

Tento druh intimity pomáha zlepšiť ich pamäť a koncentráciu. Majú oveľa menej časté problémy so spánkom a poruchami nervového systému. Sú pozornejšie a uvedomelejšie. Vedcom sa toho podarilo zistiť omnoho viac! Zistili tiež, že ženy touto formou spôsobujú mužom omnoho väčšiu rozkoš a všetky sexuálne praktiky v posteli sú tak precítenejšie.

оральные ласки

Vedci poukazujú na skutočnosť, že v mužských semenníkoch je vysoká hladina serotonínu – hormón, ktorý má zázračné účinky na centrálny nervový systém. U ľudí je serotonín známy ako hormón šťastia. Takže podľa amerických vedcov, ženy, ktoré mužovi poskytujú stne potešenie, majú prednosť pred ostatnými ženami nielen v posteli, ale aj vďaka ich vyššiemu intelektu.

уровень iq у женщин

Samotný výskum je vtipný a kontroverzný zároveň. Aký je váš názor na tento kuriózny objav? Podeľte sa o vaše myšlienky v komentároch a nezabudnite tento článok zdieľať aj s vašimi priateľmi!

zdroj foto: takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Svet telesných pôžitkov je plný rôznych bláznovstiev. Dnes si teda niečo prezradíme o orálnom uspokojovaní, ktoré..." />