Známa nemecká vedkyňa: „Tento liek som objavila pred 60 rokmi! Vezmite si tvaroh, niekoľko lyžíc … „

Johanna Budwigová bola vynikajúca vedkyňa, ktorá sa celý svoj život zaoberala štúdiom onkologických ochorení. Pokúšala sa porozumieť príčinám rakoviny a podarilo sa jej nájsť vytúžený zdroj zdravia…

Nemecká farmakologička a odborníčka na výživu vyvinula jednoduchú diétu, ktorú mnohí súčasní onkológovia považujú za jedinečnú a mimoriadne účinnú. Prišlo sa na to, že ľanový olej a tvaroh sú najlepšou zmesou na liečbu rakoviny!

йохана будвиг

Ponúkame vám recept na kašu podľa receptúry Johany Budwigovej, pretože aj zdravému človeku prinesie táto strava neoceniteľné výhody.

Pri štúdii krvi pacientov s onkologickým ochorením, sa vedkyni podarilo objaviť prítomnosť patologickej žlto-zelenej látky. Zistilo sa, že táto látka sa vytvára v dôsledku nedostatku kyslíka v krvi. Práve preto sa rozhodla experimentovať s výberom stravy, ktorá by túto patológiu vedela eliminovať.

доктор йохана будвиг

Počas svojej práce zistila, že kyslík je najsilnejšou zbraňou v boji proti rakovine. Jej protokol stimuluje rýchlejšiu a lepšiu dodávku kyslíka do celého tela, ako iné formy liečby. Tvrdí, že existuje množstvo mastných kyselín, bez ktorých by bunky ľudského organizmu neboli schopné plnohodnotne dýchať. Navyše, mnohé funkcie v tele sa spomaľujú práve kvôli nedostatku týchto užitočných mastných kyselín.

йохана будвиг диета

Stravovací protokol sa skladá z dvoch etáp: prvá etapa spočíva v liečbe tvarohom, ľanových semienok a medu. Druhá etapa je založená na samotnej diéte. Na prípravu budete potrebovať 150 g čistého tvarohu, 5 lyžíc ľanového oleja, 3 lyžice mletých ľanových semienok a 1 lyžičku medu.

йохана будвиг диета

Postup

 1. Tvaroh a ľanový olej si zmiešajte ručne alebo pomocou mixéra. Mala by vám vzniknúť homogénna hmota pripomínajúcu šľahačku. Ak sa olej nechce rozpustiť, pridajte do zmesi pár polievkových lyžíc mlieka.
 2. V mlynčeku na kávu si rozmixujte ľanové semienka, ktoré pridáte do tvarohovo-olejovej zmesi. DÔLEŽITÉ: nekupujte si vopred pomleté ľanové semienka – na prípravu potrebujete len čerstvo namleté.
 3. Nakoniec do zmesi pridajte 1 ČL medu a dôkladne premiešajte.

Zmes je potrebné skonzumovať okamžite po jej príprave, pretože by sa nemala uskladniť dlhšie ako na 20 minút! Mnohí ľudia si totiž tento liek pripravia ešte večer, vložia ho do chladničky a ráno si na ňom pochutnajú. To je však úplne zbytočné. Ak ju budete konzumovať takto, neočakávajte od lieku žiadny pozitívny účinok.

диета доктор будвиг

Druhá časť protokolu podľa Johanny Budwigovej pozostáva z rád týkajúcich sa stravovacích návykov, ktoré odporúčala aj svojim pacientom.

 1. Zdržujte sa konzumácii živočíšnych tukov v čistej forme.
 2. Naučte sa vyhýbať sa cukru.
 3. Každý deň si doprajte 3x šálku teplého čaju. Čaj z mäty, lupienkov ruží a hroznový čaj sú vynikajúcou voľbou. Na osladenie nápoja môžete použiť trochu medu.
 4. Odučte sa do jedál pridávať maslo a margarín.
 5. Znížte príjem liekov na minimum.
 6. Užívajte doplnky stravy s obsahom chlorofylu a snažte sa čo najpravidelnejšie piť zelené nápoje (čaj, smoothie a pod.).
 7. Každý deň konzumujte vitamín C, avšak nie viac ako 5 g denne.
 8. Pokúste sa každý deň skonzumovať 1 ČL kokosového oleja lisovaného za studena.
 9. Vyvarujte sa produktom zo sóje a kuchynskú soľ zameňte za nebielenú morskú.

диета мюсли будвиг

Mnohí ľudia si túto metódu vyskúšali na preventívne účely. A čo si všimli? Zbavili sa mnohých chronických ochorení, ich zdravie sa zlepšilo a konečne v sebe pocítili zabudnutú vitalitu. Určite neváhajte a pripravte si tvarohovú kašu podľa receptu Johanny Budwigovej! Nezabudnite sa o neho podeliť aj s vašimi priateľmi a známymi na sociálnej sieti Na zdravie!

zdroj:chillin.sk:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Johanna Budwigová bola vynikajúca vedkyňa, ktorá sa celý svoj život zaoberala štúdiom onkologických ochorení. Pokúšala sa..." />